UWAGA!

Ekstremalna Błotna Pętla

 
Elbląg, Ekstremalna Błotna Pętla
fot. nadesłana

SKS Elaktywni kolejny raz udowodniło, że można biegać wszędzie, a do tego wspaniale się bawić. W sobotę (10 maja) na Torze Motokrosowym w Jeleniej Dolinie spotkali się biegacze poszukujący mocnych wrażeń i takie też otrzymali.

Dwadzieścia osiem osób – w tym dziesiątka dzieci z SP 16 Elbląg – wzięło udział w extremalnym błotnym biegu. Celem było pokonanie trasy od 1-3 km pełnej kałuż, błota i gliny oraz podbiegów i zbiegów a przede wszystkim 10-metrowego bagienka, które wzbudziło największą radość wśród uczestników imprezy.
       - Biegam już wiele lat, ale tyle radości i uśmiechu wśród dzieci i biegających dorosłych, a właściwie taplających się w błocie, to jeszcze nie widziałem i nie słyszałem. To klasyczny powrót do dawnego dzieciństwa, pełnego zabaw na podwórku, skoków prze kałuże i biegania po błocie. Ubawiłem się jak dziecko…i to było super - mówi Bogusław Tołwiński.

 


       Wynik był mało istotny, najważniejsza była rodzinna zabawa w sobotnie popołudnie na świeżym powietrzu i klasyczne ognisko z kiełbaskami i napojami na zakończenie.
       ELaktywni dziękują właścicielowi toru Mieszkowi Gotkowskiemu za udostępnienie toru oraz wszystkim wolontariuszom i zawodnikom wraz z rodzinami za udział w naszej imprezie. Jeśli chcecie więcej, bądźcie gotowi do biegu. Niedługo kolejne sportowe wydarzenie!
      

Zarząd SKS Elaktywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama