UWAGA!

Elbląg i Gronowo w finale (piłka ręczna)

Cztery najlepsze drużyny piłkarzy ręcznych, wyłonione po serii eliminacji, rywalizowały w Elblągu o awans do finału wojewódzkiego Gimnazjady. Zagrają w nim zespoły Gimnazjum nr 1 z Elbląga i Gimnazjum z Gronowa Elbląskiego.

W turnieju regionalnym zorganizowanym przez Elbląski Szkolny Związek Sportowy o dwa premiowane awansem do finału wojewódzkiego miejsca, walczyły zespoły piłkarzy ręcznych z Gimnazjum nr 2 z Iławy, Gimnazjum nr 1 z Morąga, Gimnazjum z Gronowa Elbląskiego i Gimnazjum nr 1 z Elbląga. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła elbląska "jedynka", prowadzony przez nauczyciela Zygmunta Narbuntowicza zespół wygrał 15:9 z Iławą, 10:0 z Morągiem i 18:9 z Gronowem Elbląskim.
     Drużyna Gronowa Elbląskiego, przygotowana do turnieju przez nauczyciela Ryszarda Sawickiego, wygrała 14:10 z Iławą i 13:6 z Morągiem i uplasowała się na drugim miejscu. Dwa najlepsze zespoły z turnieju zagrają w finale wojewódzkim. Trzecie miejsce w regionie zajęli piłkarze ręczni gimnazjaliści z Iławy, a czwarte zespół z Morąga.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama