UWAGA!

Elbląscy kajakarze w krajowej czołówce

 
Elbląg, Elbląscy kajakarze w krajowej czołówce
fot. Urząd Miejski

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z zawodnikami i trenerami sekcji kajakowej ZKS Olimpia Elbląg. Spotkanie było okazją do pogratulowania młodym kajakarzom i ich trenerom sukcesów, które osiągnęli w tym sezonie zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Elbląscy kajakarze mają powody do radości. To kolejny wspaniały sezon naszych zawodników. Reprezentanci ZKS Olimpia Elbląg z sukcesem rywalizowali na Mistrzostwach Świata, Europy i Polski, czego dowodem są zdobyte wysokie miejsca i medale. Nasi zawodnicy są w krajowej czołówce. Kolejne medalowe szanse już w najbliższy weekend. Nasze reprezentantki wystartują w Poznaniu w Mistrzostwach Polski Seniorów.
       - Serdecznie Wam gratuluję tegorocznych sukcesów i cieszę się, że macie pasję, którą możecie rozwijać trenując tu w Elblągu. To bardzo ważne. Życzę dalszej wysokiej sportowej formy i samych sukcesów zarówno na akwenach w Polsce, jak i zagranicą. Jednocześnie deklaruję dalsze wsparcie – podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.
       Spotkanie z Prezydentem było okazją nie tylko do podzielenia się wrażeniami ze startów, ale również do rozmów na temat planów związanych z dalszym rozwojem kajakarstwa w Elblągu, w tym utworzenia klasy kajakarstwa w Szkole Sportowej nr 3.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama