UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda, że nie ma możliwości opisywania poszczególnych zdjęć. Na zdjęciach są boiska przy Kościuszki (gdzie jest teraz tor łyżwiarski), przy Technikum Mechanicznym, na ul. Komeńskiego i przy Szkole Podstawowej nr 2,na ul. Robotniczej. Rozpoznałam zawodniczki i zawodników. Dziwię się, że nie ma na zdjęciach trenera Mieczysława Pleśniaka. Prywatnie był kolegą Czesława Misiuka.
  • Szkoła numer 2 na zdjęciach 27-30 jeszcze bez dobudowanej klatki po lewej stronie, czyli przed 79 rokiem. Tak mi się wydaje. Szkoda że nie można pisać komentarzy pod zdjęciami. Na tym boisku strzeliłem najwięcej bramek w całej mojej "piłkarskiej karierze"czyli pomiędzy IV a VIII klasą :)pamiętne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Slawek77(2020-04-26)
  • redaktor Zapraszamy do opisywania zdjęć. Przy każdym zdjęciu jest taka możliwość. Wystarczy wybrać opcję "A moim zdaniem to zdjęcie. .. "z prawej strony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    redaktor(2020-04-26)
  • @redaktor - A moim zdaniem. .. jest niestety tylko pod zdjęciem nr 1.Chętnie napisałabym coś pod innymi zdjęciami. Pozdrawiam. Piłkarka.
  • redaktor @Slawek77 - Komentarze można pisać. Proszę wybrać z prawej strony opcję "A moim zdaniem to zdjęcie". .. Na zielonych belkach z prawej strony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    redaktor(2020-04-26)
Reklama