UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie Lato z brydżem

 
Elbląg, Elbląskie Lato z brydżem
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W Głównym Klubie Brydżowym na elbląskiej Starówce rozegrano turniej brydża sportowego pod hasłem Elbląskie Lato 2018 z cyklu Letnie Grand Prix Elbląga w obsadzie międzynarodowej. Turniej uświetnił Reinhard Kleist z Hamburga, biznesmen, turysta, pasjonat brydża sportowego. Tym razem przy zielonych brydżowych stolikach zasiadło30 brydżystek i brydżystów.

Po pasjonującej walce zwycięzcami imprezy sportowej zostali prowadzący przez większą część dystansu Bogusław Gierulski - Marek Ratkowski Elbląg - 65,44 %, którzy wyprzedzili Janusza Ciszaka - Jerzego Litwinko (Elbląg) - 63,14 %. Trzecie miejsce na podium zająl duet Jerzy Ratkowski - Jerzy Sukow (Elbląg) - 61,38 %. Dalsze miejsca w top 10-tce zajęli: 4. Marek Lichocki (Elbląg) - Daniel Wesołowski (Sztum ) - 56,90 %  5. Bogdan Jabłoński (Elbląg) - Waldemar Ślesicki (Nowakowo) - 54,88 %  6. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo) - 53,17 %  7. Marian Grabowski (Braniewo) - Marek Czapliński (Elbląg) - 52,76 %  8. Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) - Jerzy Rebell (Milejewo) - 51,09 % 9. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg) - 50,18 %. 10. Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) - Janusz Tchórzewski (Elbląg) - 46,02 %. - W turnieju startowało 15 duetów. Bardzo sobie cenimy to zwycięstwo. Należeliśmy do grona faworytów, więc nie mogliśmy zawieść. Walcząc z z dużym zaangażowaniem i determinacją stanęliśmy na szczycie podium - mówił Marek Ratkowski. - Elbląg jest miastem otwartym i przyjaznam,a mieszkańcy bardzo mili - mówi Reinhard Kleist z Hamburg. - Podziwiałem piękno elbląskiej Starowki. Okazjonalnie wystąpiłem w Elblągu na turnieju brydża sportowego w gronie pasjonatów tej dyscypliny sportowej w miłej, rodzinnej atmosferze. Podobała mi się dyscyplina oraz sympatyczna profesjonalna obsługa kulinarna. W brydżu sportowym sumą gry jest wygrana, a sumą zabawy w elitarnym gronie mile spędzony czas. Jestem zaskoczony tak liczną aktywnościa zawodniczek i zawodników. Brydż to nie tylko sportowa rozgrywka przy stolikach, ale również doskonała zabawa integracyjna.
       Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w IX turnieju Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, który odbędzie się w poniedziałek, 10 września w hotelu Pod Lwem w Elblągu, ul.Kowalska 10. Rejestracja u oganizatora turnieju do godz. 16:50. Start o godz. 17. Zapraszamy.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama