UWAGA!

Elblążanie medalistami Mistrzostw Europy w Walce Wręcz

Elbląg, Elblążanie medalistami Mistrzostw Europy w Walce Wręcz
fot. nadesłana

W dniach 29 maja - 1 czerwca w czeskiej Pradze odbyły się Mistrzostwa Europy w Walce Wręcz. Czterech zawodników z Elbląga, reprezentujących barwy narodowe Polski wywalczyło w sumie 2 brązowe medale.

Zawodnicy Elbląskiego Stowarzyszenia Sztuk Walki Fighter, reprezentowali Elbląg oraz Polskę na Mistrzostwach Europy w walce wręcz. Zawody zorganizowane w Pradze (Czechy) zgromadziły ponad 100 zawodników i zawodniczek, rywalizujących w różnych kategoriach wagowych.
       Elbląscy fighterzy w składzie: Maśliński Arkadiusz (70 kg), Kamiński Dawid (75 kg), Rynkowski Julian (80 kg) oraz Naruszewicz Marcin (85 kg) zaprezentowali wysoki poziom przygotowania, zdobywając 2 brązowe medale w kategoriach do 70 kg – Maśliński Arkadiusz oraz do 75 kg – Kamiński Dawid. Obaj kończąc rywalizację z bilansem 2 wygrane i 1 przegrana.

 


       Trener SSW Fighter Elbląg, Vladimir Pashits, opowiada o ogromnej szansie na wywalczenie kolejnego medalu przez Juliana Rynkowskiego (80 kg). Julek po zwycięskiej, ale bardzo wyczerpującej pierwszej walce, uległ w pojedynku półfinałowym na punkty. Niestety podczas drugiej walki doznał kontuzji, która zdaniem lekarza zawodów, wyeliminowała go z walki o medal brązowy.
       Marcin Naruszewicz w losowaniu trafił na jednego z faworytów turnieju i po zaciętym pojedynku, musiał uznać wyższość Białorusina, przegrywając na punkty. Niestety rywal Marcina nie doszedł do finału, czym uniemożliwił naszemu zawodnikowi walkę o 3 miejsce.
       Zawodnicy SSW Fighter Elbląg powrócili już do treningów i przygotowują się do Międzynarodowego Turnieju Sambo, który odbędzie się w dniach 13-15 czerwca w Palandze na Litwie.
      

Elbląskiego Stowarzyszenia Sztuk Walki Fighter
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama