UWAGA!

Elblążanin wygrywa eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 Elbląg, Elblążanin wygrywa eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
(Fot. WKS Flota Elbląg)

Zawodnik WKS Flota Elbląg Mateusz Stalmirski wygrał eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, które zakończyły się w Bydgoszczy. Medale w eliminacjach zdobyło także dwóch innych zawodników z Elbląga - Wiktoria Gabis i Maciej Pietrzak.

W dniach 24-25 czerwca odbyły się w Bydgoszczy eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, z których wszyscy zawodnicy WKS Flota Elbląg wrócili z miejscami na podium.
       Złoty medal w karabinie pneumatycznym wywalczył 15-letni Mateusz Stalmirski. Srebro w pistolecie pneumatycznym zdobył 14-letni Maciej Pietrzak, a brąz w karabinie sportowym otrzymała 16-letnia Wiktoria Gabis.
       - Jestem bardzo zadowolony z występu naszych strzelców - mówi Jerzy Domeracki, trener i prezes klubu WKS Flota Elbląg. - Sukcesy napawają entuzjazmem przed kolejnymi zawodami, do których właśnie się przygotowujemy. Będą to mistrzostwa międzywojewódzkie oraz mistrzostwa Polski. Obecnie pracujemy również z grupą jeszcze młodszych zawodników, którzy wykazują duże zaangażowanie w uprawianiu wyczynowego strzelectwa sportowego. Liczę na ich potencjał i wyniki w kolejnych sezonach - dodaje Domeracki
       Klub WKS Flota Elbląg zaprasza wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na treningi, które odbywają się na strzelnicy przy ul. Junaków 2 w Elblągu.
      
WKS Flota Elbląg

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama