UWAGA!

Eliminacje w Ornecie (tenis stołowy)

Jedną z najpopularniejszych, masowych imprez sportowych w województwie jest cykl turniejów tenisa stołowego o Puchar „Gazety Olsztyńskiej”. Pierwszy etap eliminacji, w którym mogą uczestniczyć elblążanie, rozegrany zostanie w niedzielę (18 marca) w Ornecie.

Do pierwszego turnieju rejonowego w Ornecie wystartują zawodniczki i zawodnicy z Elbląga, Ornety, Świątek i Morąga. Trener tenisistów stołowych elbląskiego Mlexera Jacek Gąsiorowski zapowiada, że elblążanie obsadzą wszystkie kategorie wiekowe. A podział na grupy wiekowe dotyczy kobiet i mężczyzn i jest następujący: rocznik 1994 i młodsi; 1992-93; 1981-91; 1967-1988; 1966 i starsi.
     Do turnieju na szczeblu regionu, który zaplanowano na 31 marca i 1 kwietnia, z eliminacji w Ostródzie, awansuje po czworo najlepszych zawodniczek i zawodników z każdej kategorii wiekowej. W półfinale zaplanowanym na 15 kwietnia zmierzą się najlepsi tenisiści stołowi w meczu Wschód kontra Zachód województwa. Finałowy turniej pucharu zaplanowano na 28 kwietnia w Ostródzie.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama