UWAGA!

Emocje w Grand Prix 3x3

 Elbląg, Emocje w Grand Prix 3x3
Fot. MOSiR

We środę (3 listopada) odbył się drugi turniej WAITW Grand Prix Elbląga w koszykówce 3x3. 9 drużyn rywalizuje o miano najlepszej amatorskiej ekipy streetballa w naszym mieście. Na tym etapie rozgrywek wykrystalizowała się grupa zespołów, która powinna powalczyć o medale i puchary.

Drugi turniej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu w hali sportowej SP 12, był bardzo emocjonujący. W dwóch grupach można było zaobserwować ciekawe pojedynki. Najlepsze 4 zespoły zostały rozstawione, jednak i tak w turnieju nie zabrakło niespodziewanych rozstrzygnięć. Ekipa My tylko pobiegać okazała się słabsza od DDDMS, dzięki czemu ich rywal mógł poprawić swoje zdobycze punktowe z poprzedniego występu.

Po fazie grupowej najskuteczniejsze zespoły zagrały o konkretne lokaty w turnieju. 7 pozycję zajęła drużyna Kaha Team, która pokonała graczy Question Mark. Na 5 miejsce wskoczył team Dinosaurus, po zwycięstwie w pojedynku z My tylko pobiegać. W starciu o 3 pozycję Amatorzy dali sobie radę z DDDMS. Najciekawszym spotkaniem było rzecz jasna finałowe, w którym faworyzowane Jarlem po wyrównanej grze pokonało Żniwiarzy 15:13. W tabeli po dwóch turniejach nadal prowadzi Jarlem, który ma jednak coraz większą przewagę, ale walka o pozostałe miejsca będzie bardzo ciekawa.

Warto zerknąć także co działo się podczas pierwszych zawodów, zwłaszcza że na boisku pojawił się wówczas reprezentant Polski w streetballu, elblążanin Przemysław Zamojski, który jest w składzie najlepszej na tę chwilę ekipy. O tym można przeczytać tutaj. Szczegóły rozgrywek, wyniki, składy, galerie dostępne są na stronie mosir.elblag.eu.

MOSiR

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama