UWAGA!

Etna-Cup 2004

W najbliższą niedzielę w Elblągu rozegrany zostanie II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Etna-Cup 2004. Patronat nad imprezą objął portEl.

Z udziałem dwunastu zespołów odbędzie się w naszym mieście II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Etna-Cup 2004. Organizatorem imprezy jest firma Etna oraz Ognisko TKKF "Witoszewo". Mecze rozgrywane będą w hali MOS przy ul. Kościuszki. Pierwszy tego typu turniej rozegrany niemal rok temu zakończył się wygraną zespołu Fachman. W tym roku swój udział zapowiedziało aż dwanaście zespołów, w tym także goście z Kaliningradu - drużyna Tamożni.
     - Cieszę się, że moje zaproszenie przyjęła drużyna z Kaliningradu - twierdzi organizator imprezy Zbyszek Urbaniak. - Zespół z Kaliningradu często bierze udział w tego typu turniejach, dlatego myślę, że jej przyjazd na pewno podniesie poziom sportowy i prestiż imprezy.
     W tym roku zespoły zostały podzielone na cztery grupy, w których zagrają systemem "każdy z każdym". Mecz będzie trwał dwa razy po 10 min., a do półfinału awansują jedynie zwycięzcy grup. Uroczyste otwarcie turnieju przewidziano na godz. 9.00. Mecze eliminacyjne w grupach zostaną rozegrane między godz. 9.10 a 14.00. Później nastąpi już walka o konkretne miejsca i nagrody. W międzyczasie zostanie rozegrany mecz pokazowy w którym zespół Dziennikarzy zmierzy się z drużyną Służb Miejskich.
     Oprócz emocji sportowych organizatorzy przewidzieli także inne atrakcje. W ciągu godzinnej przerwy odbędzie się pokaż sztuk walki Aikido i Mix Fight. Szczególnie ten drugi pokaz może wywrzeć spore wrażenie na kibicach.
     - Mix Fight to polska odmiana walk K-1 w klatkach - informuje Zbyszek Urbaniak. - Będzie to jednak typowo pokazowa walka, dlatego też zawodnicy będą walczyli w rękawicach, kaskach i ochraniaczach.
     Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Elbląga Henryka Słonina, natomiast patronat medialny: portEl, Telewizja Elbląska, Radio El i Dziennik Elbląski.
     
      Zespoły biorące udział w turnieju: Tamożnia Kaliningrad, Red Devils "La Bamba" Chojnice, Wiarus Braniewo, Syrena Młynary, Bałtyk Sztutowo, Elwo Elbląg, REM Elbląg, Neksus Elbląg, Fachman/Concordia Elbląg, Cleaner Elbląg, EC Elbląg i EB Elbląg.
     
      Program turnieju: 9.00 - uroczyste otwarcie turnieju; 9.10 - mecze eliminacyjne w grupach A i B; 11.30 - mecze eliminacyjne w grupach C i D; 14.00 - pokazy sztuk walki Aikido i Mix Fight; 14.30 - mecz Dziennikarze kontra Służby Miejskie; 15.00 - mecze półfinałowe; 16.00 - mecz o trzecie miejsce; 16.30 - mecz finałowy; 17.10 - wręczenie nagród i zakończenie turnieju.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A gdzie bedzie ten turniej ??
 • A ile kosztuje bilet ?
 • prezydent Henryka Slonina... hmmm... nie wiedzialem,ze nam sie wladza w miescie zmienila :P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Francuz(2004-02-25)
 • W hali MOS przy ulicy Kościuszki , wjazd promocyjnie 0 zł .
 • Panie Andrzeju B. z witoszefka czemu nikt nie śmiał poinformować choćby kierowników drużyn grających w Ligach Halowych, że będzie taki turniej może byłoby więcej chętnych a i zarobić by można WIĘCEJ nieprawdaż?!!! Mogłaby taka imprezka potrwać dwa dni ale NIE w naszym elblążkowie to byłby WYCZYN na miarę gestu Kozakiewicza na pamiętnych Igrzyskach u naszych braci!!!! Niech drużyna z Obwodu Kaliningradzkiego skopie tył.ki wszystkim lizusom.........
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WQRWI.ONY(2004-02-25)
 • WQRWI.ONY NIE powiadanieno kierowników drurzyn LH bo to nie jest dla wszystkich drużyn LH jest turniej a jesli jesteś taki mądry w pisaniu i twierdzisz że taki turniej może trwać 2 dni to droga wolna zorganizuj coś takiego bo pie.....ć można ale czynić coś w tym kierunku ti Ci się nie chce, a może mie masz o tym pojęcia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sędzia(2004-02-25)
 • Ty gamoniu pięterko wyżej ja takiś bystry to pokaż co potrafisz
 • Sędzioooooooooo!!!! Baranku pomyśl o tym, iż taki turniej współorganizuje witoszefko a takim "organizacjom" jest łatwiej zdobyć środki finansowe niż osobom indywidualnym. I jeszcze jedna prośba! Nie podpisuj się SĘDZIA bo stylem wypowiedzi i poprawnością sformułowań ubliżasz temu środowisku, gdyż wbrew temu co niektórzy myślą są to ludzie inteligentni! Pozdrawiam wszystkich ZASŁUŻONYCH, którzy mają zaszczyt brać udział w tym turnieju! Pierwsi będą ostatnimi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WQRWI.ONY(2004-02-26)
 • Szkoda tylko, że znów ta sama klika robi coś za plecami wszystkich!!!!!!!!Ale może wyjdzie im to niebawem bokiem!!!!mimo wszystko życze udanej zabawy!!!UWAZAJCIE NA SĘDZIÓW BEDA KRECIC
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  PLATON(2004-02-27)
 • ALE TY JESTEŚ DURNIEM PLATON!!!!!Z RESZTĄ WQRWI.ONY PODOBNIE!!!!!!!NIE MACIE POJĘCIE ,NIE JESTEŚCIE W TEMACIE,A ROZPISUJECIE SIĘ NIEPOTRZEBNIE.JAK BYŚCIE SIĘ TROCHĘ WIECEJ INTERESOWALI TO BYŚCIE WIEDZIELI ,ŻE TURNIEJ ORGANIZUJE ZBYSZEK URBANIAK, A OGNISKO WITOSZEWO JEST TYLKO FIGURANTEM. DZIWICIE SIĘ ,ŻE NIE WSZYSCY WIEDZIELI -DLA CHAMÓW MIEJSCA NIE MA!!!!!!!!!!PLATON NIEDAWNO BRONIŁEŚ SĘDZIÓW JAK TYLKO MOGŁEŚ ,A TERAZ MÓWISZ:"ŻE BĘDĄ KRĘCIĆ",ZASTANOW SIĘ CZŁOWIEKU ,BO JESTEŚ CHWIEJNY JAK STULETNIE SPRUCHNIAŁE DRZEWO!!!!!!!!!!WQRWI.ONY ZAZDROŚĆ CIĘ ZRZERA, ŻE NIE MOŻESZ W TYM UCZESTNICZYĆ!!!!!!MOŻE SĘDZIOWIE TO LUDZIE INTELIGENTNI, ALE TY DO NICH NAPEWNO NIE NALEŻYSZ!!!!TAK WIĘC PRZESTANCIE MARUDZIĆ MĄDRALE I TAK PRZYJDZIECIE W NIEDZIELE NA HALE :)NARAZIE OGÓRKI
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SĘDZIA POGROMCA PLATONA I WQRW(2004-02-28)
 • Sedzia pogromca: do podstawowki uczyc sie ortografii a do przedszkola - dobrego wychowania!
 • Ludzie, przeciez tu nie chodzi o to zeby wbijac sobie i wypominac rozne glupstwa, darujcie sobie - poprostu pojdzcie wszyscy jutro na turniej i dobrze sie bawcie jak przyzwoici ludzie. I niech jutro wygra najlepszy...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Brasil(2004-02-28)
Reklama