UWAGA!

Ferie na sportowo

Międzyszkolny Klub Sportowy Truso na okres ferii zimowych zorganizował dla reprezentującej jego barwy młodzieży obozy i zgrupowania sportowe. Wsparcia finansowego udzielił Wydział Edukacji UM oraz oczywiście rodzice zawodniczek i zawodników.

Najdalej, bo do Karpacza pojadą lekkoatleci z duetem trenerów Jackiem Licznerskim i Czesławem Nagy. W górach będą budować formę na cykl zawodów na otwartych stadionach. Do Reszla, skąd pochodzi Elżbieta Olszewska, czołowa piłkarka ekstraklasy grająca w barwach elbląskiego Startu, pojadą piłkarki ręczne juniorki trenowane przez Jerzego Ringwelskiego. Natomiast szczypiorniści juniorzy młodsi z trenerem Andrzejem Rusznickim spędzą ferie na zgrupowaniu w Tolkmicku. W dobrych warunkach w Ostródzie, do meczy na szczeblu centralnym przygotowywać się będą piłkarze ręczni juniorzy i młodzicy pod nadzorem szkoleniowców Zygmunta Narbuntowicza i Grzegorza Czapli. Także Ostródę wybrali na treningi triathloniści z trenerem Bogusławem Tołwińskim. Niedaleko od Elbląga, bo w Starym Polu na zgrupowaniu przebywać będą siatkarki młodziczki i kadetki ze sztabem trenerskim prowadzonym przez Andrzeja Jewniewicza. Na obozie dochodzeniowym trenować będą siatkarze pod trenerskim nadzorem Stanisława Gudzińskiego. Serie cykli treningowych w Elblągu będą mieli judocy MKS Truso. Tu szkoleniem dzieci i młodzieży zajmie się duet Tomaszów - Gadaj i Komorowski.
     Organizowane w przeszłości, w okresie ferii zimowych zgrupowania i obozy, przynosiły reprezentantom MKS Truso sportowe sukcesy na zawodach rangi mistrzostw województwa i kraju.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • tak i oczywiście wszyscy jada gdzies na obozy tylko siatkarze nie...Stachowi znow dupy nie chce sie ruszac,a w sumie to i dobrze bo taki oboz to tylko kasa wyrzucona w bloto
  • a lekkoatleci zawsze jeżdżą sobie w GÓRY !! to może truso też innym zasponsoruje taki wyjazd,, a nie do reszla czy Starego Pola heh
  • czy naprawdę w portelu brakuje tematów, większość klubów zorganizowała obozy sportowe,też mi wydarzenie!
  • a co zazdrościsz lekkoatletom?W górach śa najlepsze warunki do budowania siły i wytrzymałości sportowców
Reklama