UWAGA!

Ferie z lodowiskiem

 Elbląg, Ferie z lodowiskiem
Fot. MOSiR

W czasie zimowego wypoczynku warto przekonać się, jak przyjemna może być aktywność sportowa. Jedną z ciekawszych propozycji jest jazda na łyżwach. Przez cały okres trwania ferii można korzystać z licznych wejść na taflę na lodowisku Helena.

Ślizgawki cieszą się dużą popularnością w naszym mieście. Od momentu otwarcia lodowiska, każdy może skorzystać z wejść na lód w czasie dni roboczych oraz w weekendy. Liczba sesji zwiększa się jednak podczas ferii zimowych. Wtedy to na łyżwy można wybrać się codziennie.

Atrakcyjną formą sportowej rekreacji po pracy, może być skorzystanie z tafli lodowiska. W tym celu podczas ferii zapraszamy na taflę codziennie. Od poniedziałku do piątku ślizgawki startują o 18 i 19. W soboty i niedziele odbywają się według tradycyjnego harmonogramu w sezonie otwarcia lodowiska, czyli o 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zabawy i doskonalenia umiejętności na lodzie, przy popularnej muzyce.

W ramach Ferii z MOSiR-em na darmowe ślizgawki zapraszamy od poniedziałku do piątku. W te dni odbędą się dwie bezpłatne sesje o 12 i 13. Podczas pierwszej trwa zazwyczaj jazda dowolna, połączona z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi dla dzieci i młodzieży. Mowa tu o turniejach mini hokeja, konkurencjach sprawnościowych, a także festynach lodowych. Druga to swobodne korzystanie z całej tafli.

Bilet na ślizgawkę to koszt 11 zł (normalny) lub 7,50 zł (ulgowy). Można również zakupić karnet. Przypominamy, że podczas wszystkich wejść jest możliwość wypożyczenia łyżew. Wypożyczalnię prowadzi klub sportowy Orzeł Elbląg. Cena za parę to 10 zł. Więcej informacji, szczegółowy cennik oraz plan Ferii z MOSiR-em 2023, dostępnych na stronie mosir.elblag.eu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • No to żeście zaszaleli, aż dwie godziny w dni powszednie, nie ma co. A do tego lód zorany jak na polach. Czy naprawdę nie można zrobić częstszych wejść na porządnie przygotowany lód ? Ostatnia moja wizyta z dzieckiem omal nie zakończyła się wybitymi zębami, przez te wyrwy na lodzie. Poziom tego lodowiska jest żenujący.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    łyżwiarz(2023-01-25)
Reklama