UWAGA!

Ferie z siatkówką

 
Elbląg, Ferie z siatkówką
fot. nadesłana

W pierwszym tygodniu ferii zimowych odbyły się zajęcia z piłki siatkowej prowadzone przez trenerów Integracyjnego Klubu Sportowego Atak. Wszyscy, którzy stawili się w Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR, mogli nauczyć się prawidłowych podstaw tej wspaniałej dyscypliny. Dzieci w rożnym wieku chętnie i aktywnie uczestniczyły w treningach, by później móc pochwalić się nowymi umiejętnościami podczas turnieju piłki siatkowej, który był niejako podsumowaniem prowadzonych zajęć.

Turniej odbył się w poniedziałek, 30 stycznia na hali MOSiR-u. Do zawodów przystąpiła ponad 40 dzieci zarówno dziewczynek jak i chłopców. Zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe, w których uczestniczyło sześć trzyosobowych zespołów. Łącznie w zawodach bawiło się 12 drużyn.
       Wspaniała zabawa, duża frekwencja oraz wysoki poziom turnieju były dobrą zachętą do uprawiania tej dyscypliny. Ostatecznie wszyscy otrzymali drobne upominki ufundowane przez IKS Atak a najlepsi mogli zmierzyć się z trenerami w pojedynku poza konkursem. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie oraz kapitalna zabawę. Do zobaczenia wkrótce.
      
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama