UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Finał GP w biegach na orientację

 
Elbląg, Finał GP w biegach na orientację
(fot. MOSiR)

Efektownym akcentem zakończyła się rywalizacja III edycji Grand Prix Elbląga w biegach na orientację prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy logistycznym wsparciu EKO Gryf przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej

Przed oficjalnym ogłoszeniem wyników w GP sympatycy biegania na orientację z mapami, wystartowali w XIV Otwartych Mistrzostwach Elbląga. Starterem w mistrzostwach była Dorota Pawłow, dyrektor Departamentu Sportu w UM. Tytuły mistrzów Elbląga w kategoriach zdobyli: szkoły podstawowe – Julia Typańska i Piotr Banach (oboje SP 14); gimnazja – Kacper Barczak Gim. nr 2 Elbląg; ponadgimnazjalne – Alicja Gussman i Barbara Malicka (obie ex aequo) z Zespołu Szkół z Dzierzgonia i Grzegorz Czerlonko z ZSEiT z Pasłęka, w kategorii Open Janina Banach i Krzysztof Banach (oboje z Elbląga) i w kategorii rodzinnej – rodzina Banachów. Mistrzów Elbląga honorowano medalami, dyplomami i upominkami rzeczowymi.
      

 


       Podsumowano także Grand Prix Elbląga w biegach na orientację w sezonie 2011-2012. Unikatowe złote, srebrne i brązowe medale wręczono najlepszym po serii zawodów w kategoriach: szkoły podstawowe – dziewczęta 1. Julia Typańska, 2. Paula Rumińska, 3 Marta Witkowska; chłopcy – 1. Jakub Typański, 2. Przemysław Bagiński, 3. Piotr Banach; gimnazja – dziewczęta 1. Aleksandra Dobrzeniecka, 2. Anna Pater, 3. Agnieszka Pietryka; chłopcy – 1. Tomasz Bagiński, 2. Kacper Bartczak, 3. Adam Ziejka; szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta 1. Barbara Malicka, 2. Paulina Czwerenko, 3. Lidia Patrycja; chłopcy – 1. Łukasz Kuciński, 2. Adam Trzaska, 3. Sylwester Stępniakowski; Open – kobiety 1. Monika Typańska, 2. Ewa Nazarewicz, 3. Bogusława Tomczyk; mężczyźni – 1. Jarosław Mazur, 2. Roman Typański, 3. Mariusz Wąsicki; kategoria rodzinna – 1. Julia, Monika, Kuba, Michał Typańscy, 2. Aleksandra, Marcin, Marta Kokosza, 3. Jolanta i Michał Banach.
      

MOSiR Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama