UWAGA!

Finał pucharu PZB we Wrocławiu (boks)

Polski Związek Bokserski nie prowadzi w tym roku rozgrywek ligi bokserskiej o mistrzostwo kraju, ponieważ z tej formy rywalizacji z braku środków zrezygnowały prawie wszystkie kluby. Utrzymano natomiast formę współzawodnictwa o Puchar PZB w ramach Grand Prix. Finałowy turniej odbędzie się we Wrocławiu.

Już wiadomo, że o czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach wagowych będą rywalizowali pięściarze, którzy w dotychczas rozegranych trzech turniejach z cyklu GP zgromadzili największa liczbę punktów. Finałowy turniej odbędzie się w dniach 11-14 września we Wrocławiu, a będą w nim uczestniczyli bokserzy z Warmii i Mazur. W kategorii wagowej 54 kg Haik Gregorian z elbląskiej Kontry zajmuje po trzech turniejach trzecie miejsce. Liderem wagi 60 kg jest Michał Syrowatka z Mazura Ełk. W wadze 64 kg Damian Jurewicz z Zatoki Braniewo przewodzi stawce pięściarzy, a trzecie miejsce zajmuje Szymon Brzęk z Mazura Ełk, natomiast Krzysztof Ciereszko z elbląskiego Tygrysa jest czwarty. W kategorii 81 kg na drugim miejscu plasuje się Damian Kośmider z KSW Tygrys.
     Do Wrocławia pojadą też pięściarze z elbląskich klubów, którzy będą walczyli o punkty kwalifikujące ich do startu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.
     O wynikach pojedynków w finałach GP i miejscach, jakie zajęli bokserzy z Warmii i Mazur w poszczególnych kategoriach wagowych po czterech turniejach Grand Prix, poinformujemy.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama