UWAGA!

Finałowe turnieje z udziałem Olimpii

 Elbląg, Finałowe turnieje z udziałem Olimpii

Zimowe halowe rozgrywki Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zmierzają ku końcowi. Zanim jednak edycja sezonu 2019/2020 przejdzie do historii należy rozegrać turnieje finałowe. Olimpia o złoto zagra w zawodach w kat. Młodzika starszego (rocz. 2007).

Podopieczni trenerów Albertowicza i Syroki półfinałowe zawody rozegrali w niedzielę, 15 grudnia, w Hala Urania w Olsztynie, gdzie zajęli drugie miejsce premiowane awansem do decydującego etapu. W finale żółto-biało-niebiescy zmierzą się z MKS-em Korsze, Mini Soccer Academy Mrągowo, Romintą Gołdap, Akademią Sportu Stomil Olsztyn oraz z Constractem Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę, 11 stycznia, od godziny 11..

Drużyny składają się maksymalnie z 12 zawodników. Jednocześnie na boisku może przebywać 5 zawodników tzn. czterech w polu plus bramkarz. Spotkanie składa się z jednej, dwunastominutowej połowy. Czas jest niezatrzymywany, ale sędzia może doliczyć minuty w skutek nieprzewidzianych przerw w grze. Mecze odbywają się w halach o wymiarach 40m x 20m. Wykorzystuje się bramki o wymiarach 3m x 2m.6. W czasie spotkania każda drużyna może wymienić dowolną liczbę zawodników, obowiązuje zasada tzw. zmian powrotnych.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji mistrzem halowych rozgrywek WMZPN w kategorii Młodzik (rocz. 2006) została Olimpia prowadzona przez Sebastiana Cierlickiego. Trzymamy kciuki za powtórzenie sukcesu przez chłopców z rocznika 2007.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama