UWAGA!

Funkcjonowanie lodowiska w okresie świąteczno-noworocznym

 
Elbląg, Funkcjonowanie lodowiska w okresie świąteczno-noworocznym
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym zmianie ulegną godziny funkcjonowania krytego lodowiska Helena. Natomiast w święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz święto Trzech Króli, obiekt będzie całkowicie zamknięty.

W najbliższy wtorek i środę (22-23 grudnia) wszystkie zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Lodowisko nieco krócej, bo do godz. 14:00, będzie funkcjonowała w Wigilię 24 grudnia. Natomiast pierwszego i drugiego dnia świąt (25-26 grudnia) obiekt będzie całkowicie nieczynny. Miłośnicy zimowych uciech na lodowisko będą mogli powrócić tuż po świętach. Od niedzieli 27 grudnia do czwartku 31 grudnia wszystkie zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z harmonogramem. W Sylwestra (31 grudnia) obiekt czynny będzie do godz. 14:00, a w Nowy Rok (1 stycznia) kryte lodowisko nie będzie funkcjonowało.
      
       Na lód ponownie powrócimy w sobotę 2 stycznia i aż do wtorku 5 stycznia zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z obowiązującym harmonogramem, a dla mieszkańców ponownie udostępniona zostanie ogólnodostępna ślizgawka. Kolejna, ostatnia już przerwa, będzie miała miejsce w środę 6 stycznia w święto Trzech Króli. Tego dnia lodowisko będzie całkowicie nieczynne.
       Więcej informacji o funkcjonowaniu obiektów oraz szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce kryte lodowisko.
      
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama