[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Grali dla Europy

 
Elbląg, Grali dla Europy
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W Elblągu odbył się Otwarty Regionalny Turniej Brydża Sportowego Par z okazji 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Rywalizacja była niezwykle emocjonująca. A oto ranking: 1. Jerzy Ratkowski - Jerzy Sukow (Elbląg) - 63,64 %. 2. Andrzej Fronczak - Marek Lichocki (Elbląg) - 62,88 % 3. Bogdan Jabłoński - Janusz Tchórzewski (Elbląg) - 57,20 % 4. Iwona Smilgin - Regina Wołek (Elbląg) 5. Henryk Łęcki (Jagodnik) - Mieczysław Sokołowski (Elbląg) 6. Andrzej Krzemiński - (Elbląg) - Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) 7. Janusz Ciszak - Andrzej Szyc (Elbląg) 8. Anna Dworakowska Suchacz - Marek Czapliński (Elbląg) 9. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg) 10. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo). Startowało 22 brydżystów. Gratulacje dla zwycięzców. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza pasjonatów brydża na Otwarty Interregionalny Turniej Brydża Parami na Maxy z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się 6 maja w hotelu Arbiter w Elblągu, pl. Słowiański 2.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama