[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Grali w Elblągu, zagrają we Fromborku

 
Elbląg, Grali w Elblągu, zagrają we Fromborku
fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl

8 kwietnia w hotelu przy pl. Słowiańskim odbył się czwarty prestiżowy turniej z cyklu Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Wzięli w nim udział brydżyści i brydżystki z Elbląga, Warmii i Żuław. Na starcie stanęło ponad 30 zawodników. Gościem specjalnym był dr Ziemowit Nowak z Nowego Dworu Gdańskiego, laureat wielu oskarów brydżowych: lokalnych, regionalnych ,ogólnopolskich i międzynarodowych z Chorwacji.

Wszyscy mieli chrapkę na wejście do galerii zwycięzców tej prestiżowej imprezy. Uśmiech towarzyszył na twarzach wszystkich uczestników, bo zawody przebiegały w rodzinnej, sympatycznej atmosferze. Ostatecznie w świetnym stylu i z uśmiechem na ustach po triumf na najwyższym stopniu podium sięgnął duet Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański) - 63,48 proc. Drugie miejsce zajęli, co jest olbrzymią niespodzianką, Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyńscki (Nowakowo) - 58,58 proc. Trzecie miejsce na podium zajęła para Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg) - 57,05 proc. W konkurencji walentynek zwyciężyły Iwona Smilgin - Regina Wołek (Elbląg) wyprzedzając Renę Biedę - Leokadię Danielewicz (Elbląg) oraz Janinę Maksymowicz - Iwonę Wierzbicką (Elbląg). Gratulacje dla zwycięzców na podium. Startowało 17 duetów.
       Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza pasjonatów brydża do udziału w XII Wiosennych Mistrzostwam Fromborka Open pod nazwą "Święto Śledzia" o puchar burmistrza Fromborka - Zbigniewa Pietkiewicza. Odbędą się  one 17 kwietnia  w centrum Caritas w pobliżu katedry. Patronat nad tym jednym z największych wydarzeń sportowych w Starostwie Braniewskim oraz w regionie Warmii i Mazur objął Leonard Kotowski, prezes Klubu Brydżowego we Fromborku z grupą pasjonatów królewskiej gry. Rejestracja u organizatora zawodów do godziny 16.43. Start - godz. 17. Życzymy gry fair play w kameralnym gronie wśród przyjaciół brydża. Emocji nie zabraknie. 
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama