UWAGA!

Grand Prix Elbląga w badmintonie

Elbląg, Do rywalizacji przystąpiły też panie
Do rywalizacji przystąpiły też panie (fot. Anna Dembińska)

W drugiej edycji Grand Prix Elbląga w badmintonie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozegrano czwarty turniej klasyfikacyjny. Systematycznie rozbudowywanym na życzenie uczestników rozgrywkom patronuje Pomorska Spółka Gazownictwa. Zobacz fotoreportaż.

Do rywalizacji przystąpiło 6 uczestniczek, 26 uczestników, a także trzy pary deblowe kobiet i dwanaście męskich. W poszczególnych kategoriach wyłoniono najlepszych. Po ośmiu rozegranych meczach kobiet najlepsze wyniki w turnieju według zajętych miejsc osiągnęły Małgorzata Rama przed Dorotą Rajczyk Gałkowską, Anną Ryś, Izabelą Dygułą, Anną Ramą i Magdaleną Wlizło.
       W grach deblowych triumfował duet D. Rajczyk Gałkowska/ I. Dyguła przed parami A. Rama/M. Rama i A. Ryś/M. Wlizło.
       Zacięte pojedynki toczyli mężczyźni w kategorii wiekowej do 39 lat. Rozegrano 26 meczów, po których wyłoniono finalistów. W pojedynku o trzecie miejsce Jacek Kosmaczewski pokonał 2:0 Krzysztofa Jarmołowicza, a w finale turnieju Wojciech Lasek wygrał 2:0 ze Sławomirem Naruszem.
       W kategorii wiekowej 40 lat i starsi odbyło się 10 spotkań. W meczu o trzecią lokatę Bogdan Stankiewicz wygrał 2:0 z Jerzym Machelskim, a zwycięzcą turnieju okazał się Jerzy Murach pokonując 2:0 Krzysztofa Chmielewskiego.
       Najlepsze męskie pary deblowe to B. Stankiewicz/K. Chmielewski, K. Jarmołowicz/P. Gałażewski, J. Kosmaczewski/W. Lasek i M. Kirol/K. Kirol.
       Kolejny turniej zostanie rozegrany 21 lutego w hali IV LO przy ul. Sienkiewicza. Przyjmowanie zgłoszeń od. godz. 8:00, początek gier godz.9:00. Na wniosek uczestników cykl Grand Prix zostanie poszerzony o grę mieszaną (mixt).
       Komplet wyników oraz galerie zdjęć z poprzednich zawodów dostępne są na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama