Grand Prix na wrocławskim ringu (boks)

W trzecim turnieju bokserskim z cyklu Grand Prix startowało 64 bokserów ze wszystkich okręgów Polskiego Związku Bokserskiego. Pięściarze z Warmii i Mazur wywalczyli pierwsze miejsca w kategoriach wagowych 54 i 60 kg.

W najliczniej obsadzonej (10 zawodników) kategorii 64 kg Szymon Brzęk z Mazura Ełk przegrał jednogłośnie na punkty z Tomaszem Mazurem z Gwardii Wrocław i odpadł z turnieju. Natomiast Damian Jurewicz pokonał 2:1 Bartosza Siemieniaka z Gwardii Warszawa, ale przegrał 1:2 drugi pojedynek z Tomaszem Mazurem. Walczący w tej samej kategorii Krzysztof Ciereszko z Tygrysa Elbląg uległ jednogłośnie na punkty Mariuszowi Koperskiemu z PKB Poznań.
     W wadze 81 kg Damian Kośmider z Tygrysa Elbląg przegrał 3:0 z Arturem Zwaryczem z Gwardii Wrocław i odpadł z turnieju.
     Bardzo dobrze walczył Michał Syrowatka z Mazura Ełk kategorii wagowej 60 kg, który w pojedynku o finał wygrał jednogłośnie na punkty z Krzysztofem Wrońskim z Gwardii Wrocław, a w finale po emocjonującym pojedynku pokonał 2:1 Damiana Wrzesińskiego z PKB Poznań.
     Dobrze walczył w wadze 54 kg Haik Gregorian z Kontry Elbląg. W finale tej kategorii pokonał jednogłośnie na punkty Dariusza Gerasimuka z Hetmana Białystok.
     Michał Syrowatka z Mazura Ełk i Haik Gregorian z Kontry Elbląg to złoci medaliści z Warmii i Mazur w trzecim turnieju bokserskiego Grand Prix.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska

• To co sie dzieje jezeli chodzi o wiadomosci sportowe na tej stronce to jakies jaja. Od kilku tygodni brak wynikow czwartej ligi i okregowki za to co tydzien jest relacja meczu dwunastoletnich chlopcow Mlexera. Mysle ze ta stronka nadaje sie do zamkniecia. Pan Czyzak niech sie zdecyduje kim chce byc. Jak redaktorem to powinien przedstawiac fakty obiektywnie.