UWAGA!

Grand Prix Polski (taniec)

Elbląg, Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka
Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka (fot. Paweł Serocki).

W mijającym roku pary taneczne z elbląskiego klubu Jantar zanotowały wiele sukcesów na krajowych i zagranicznych turniejach. Jedną z długofalowych rywalizacji w kategoriach dorosłej, młodzieżowej i junior II jest Grand Prix Polski. Odbyły się już ostatnie turnieje zaliczane do tego rankingu.

Elbląski klub ma powody do satysfakcji, bowiem reprezentujące jego barwy pary taneczne po podsumowaniu wyników z całego cyklu Grand Prix zajęły wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej.
     W tańcach standardowych dorosłych sklasyfikowano 153 pary, a zwycięzcą Grand Prix Polski 2006 została elbląska para Wiktor Kiszka - Małgorzata Garlicka. Na trzecim miejscu wśród 144 par w standardzie młodzieżowym uplasowała się para Jantara Michał Zacharewicz - Dominika Jabłońska. Tropem starszych tancerzy podąża elbląska młodzież. W kategorii junior II w standardzie sklasyfikowano 95 par. Elbląski duet Bartosz Szkutnik - Alicja Minkiewicz zajął dwunaste miejsce. Ta sama para w rywalizacji 99 duetów w tańcach latynoamerykańskich uplasowała się na 15 miejscu w Grand Prix Polski.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama