UWAGA!

Grudniowe biegi na orientację

 Elbląg, Grudniowe biegi na orientację
fot. MOSiR

Zakończyła się III runda XIII edycji Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Uczestnicy biegów rywalizowali na terenie parku Kajki. Każda kategoria wiekowa miała swoją trasę do pokonania i w zależności od wieku oraz ilości punktów liczyła od 1200 m do 2200 m.

Zawodnicy startowali zgodnie z przepisami Polskiego Związku Orientacji Sportowej. Start odbywał się co 3 minuty w danej kategorii wiekowej, a limit czasu wynosił 60 minut. Biuro zawodów mieściło przy wejściu do parku od ulicy Kajki. W zawodach udział wzięło 8 rodzin i 11 biegaczy indywidualnych, w tym 3 kobiety. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wśród wszystkich uczestników przyznano nagrody rzeczowe ufundowane przez Janinę Banach.

Kolejna, czwarta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację zostanie rozegrana 8 stycznia 2022 r. Start planowany jest na godzinę 10.00, a miejsce zawodów będzie podane na tydzień przed biegami. Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu i szkoły, należy przesłać najpóźniej na trzy dni przed zawodami na adres bieginaorientacje@mosir.elblag.eu lub nr tel. kom. 662-290-857. W wyjątkowych przypadkach będzie można zapisać się 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, klasyfikację generalną oraz zdjęcia można znaleźć na stronie internetowej MOSiR-u w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama