UWAGA!

Hanza - wspólne granie jak kolędowanie

 Elbląg, Hanza - wspólne granie jak kolędowanie

W ostatnim czasie elbląskie piłkarki z KKS Hanza Elbląg udały się do Olsztyna, by wspólnie z zawodniczkami AZS UWM Olsztyn w iście świątecznej atmosferze rozegrać spotkanie kontrolne.

Oczywiście nieważny był wynik, a dobra zabawa, integracja, a także możliwość skonfrontowania swoich możliwości i umiejętności z bardziej doświadczonymi przeciwniczkami.
       Na „ parkiecie", jak zwykły mówić nasze zawodniczki, oprócz świątecznej atmosfery, nie brakowało również ostrych starć, ciekawych i nietuzinkowych zagrań, które kończyły się pięknymi bramkami.
       Nasze zawodniczki oraz sztab szkoleniowy był bardzo zadowolony po spotkaniu i w iście świątecznych humorach wszyscy wracali do domu. Teraz na elbląskie piłkarki czeka świąteczna przerwa, lecz niezbyt długa, ponieważ na początku stycznia nasze zawodniczki udadzą się na pierwszy turniej w Przodkowie, na którym będą reprezentować barwy Elbląskiej Hanzy.
       Z okazji zbliżającego się Nowego Roku wszystkiego najlepszego sympatykom sportu życzą zawodniczki oraz działacze Kobiecego Klubu Sportowego Hanza Elbląg.  Wszystkie chętne dziewczyny i panie zapraszamy do udziału we wspólnym treningu.
      
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama