II Puchar Bałtyku Nordic Walking Sztutowo 2014

Elbląg, II Puchar Bałtyku Nordic Walking Sztutowo 2014

24 maja odbyły się zawody Pucharu Bałtyku Nordic Walking w Sztutowie. W kategorii OPEN puchar zdobyli Henryka Kordecka oraz Mirosław Wasielewski z „Elbląskich Włóczy- Kijów”.

To już druga część cyklu tego pucharu. Pierwsza miała miejsce w Witominie, kolejna trzecia to już 7 czerwca w Warcinie.
       Start i dekoracja odbyła się na plaży, gdzie najlepsi w kategorii OPEN otrzymali puchary, a zwycięzcy w swoich kategoriach wiekowych medale.  Klubowa ekipa „Elbląskich Włóczy- Kijów”, jak zwykle, licznie pokazała się na starcie. Oczywiście na mecie również i to z niezłym wynikiem w różnych kategoriach wiekowych. Zdobyliśmy medale w kategorii kobiet - 2 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe. W kategorii mężczyzn - 2 złote, 3 srebrne, 1 brązowy. Razem przywieźliśmy 15 medali. W kategorii OPEN puchar zdobyli Henryka Kordecka oraz Mirosław Wasielewski.