UWAGA!

III Mikołajkowy Turniej Judo dla Dzieci

Elbląg, Podczas turnieju nie niezbrakło Świętego Mikołaja, a nawet kilku
Podczas turnieju nie niezbrakło Świętego Mikołaja, a nawet kilku (fot. nadesłane)

Ponad 160 najmłodszych judoków z 12 klubów przez cztery i pół godziny walczyło na macie w hali CSB przy al. Grunwaldzkiej podczas III Mikołajkowego Turnieju dla Dzieci „Tomita Cup”.

Uroczystego otwarcia dokonał patronujący imprezie prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk. Wyręczył Świętego Mikołaja i obdarował trenerów upominkami przygotowanymi przez Departament Sportu UM. Natomiast prezes UKS Tomita odczytała życzenia nadesłane z Kancelarii Premiera do uczestników i organizatorów turnieju.
       Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Wiele walk stało na wysokim poziomie, a zaprezentowane przez najmłodszych niemałe już umiejętności pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wola walki, determinacja i zaciętość tak w skrócie można było by opisać każdą z walk , którym z wielkim zaciekawieniem przyglądali się wszechobecni Mikołajowie. Dużo większe emocje towarzyszyły obserwującym swoje pociechy rodzicom.
       Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, zawodnikom, trenerom, przyjaciołom klubu Tomita za pomoc w organizacji turnieju. Bez waszego wielkiego zaangażowania nie byłoby to możliwe. Dziękujemy personelowi CSB oraz klasom I D i I C Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu za nieocenioną pomoc i wsparcie.
      
       Wyniki indywidualne rocznik 2005-2007
       D2 – 22 kg dziewczęta
       1.Tucholska Nadia – Zatoka Braniewo
       2.Lewkowicz Wiktoria – Tomita Elbląg
      
       D2 – 26 kg dziewczęta
       1.Hołowata Agata – Truso Elbląg
       2.Jałówka Zuzanna – Tomita Elbląg
      
       D2 – 30 kg dziewczęta
       1.Koniuk Dominika
       D2 – 18 kg chłopcy
       1.Napiórkowski Hubert – Zatoka Braniewo
      
       D2 – 21 kg chłopcy
       1.Glaner Szymon – Olimpia Elbląg
       2.Kopytko Piotr – Olimpia Elbląg
       3.Oldakowski Krystian – Truso Elbląg
       3.Majewski Filip – Tomita Elbląg
       5.Pachnik Piotr – Tomita Elbląg
       5.Kołakowski Adam – Tomita Elbląg
       7.Anaszko Artur – Tomita Elbląg
       7.Hermanowicz Paweł – Tomita Elbląg
      
       D2 – 24 kg chłopcy
       1.Burak Beniamin – Tomita Elbląg
       2.Mytych Jan – Olimpia Elbląg
       3.Szwarc Jakub – Olimpia Elbląg
       3.Bienkowski Szymon – Truso Elbląg
       5.Jakszewicz Szymon – Zatoka Braniewo
       5. Narulski Maciej – Olimpia Elbląg
       7.Karkotka Filip – Gwardia Olsztyn
       7.Różalski Szymon – Truso Elbląg
      
       D2 – 27 kg chłopcy
       1.Golędzinowski Kuba – Judo Lemur
       2.Stańczak Olek- Judo Lemur
       3.Niedzielski Filip – Tomita Elbląg
       3.Lis Bartek- judo Lemur
       5.Błaszczyk Jakub – Tomita Elbląg
       5.Czacharowski Dominik – Olimpia Elbląg
       7.Kirol Milan – Olimpia Elbląg
       7.Zdrojewski Mateusz – Zatoka Braniewo
      
       D2 – 30 kg chłopcy
       1.Trąbicki Tymek – Judo Lemur
       2.Rybarczyk Witek – Judo Lemur
       3.Łaskowski Filip – Tomita Elbląg
       3.Klepacki Igor – Olimpia Elbląg
       5.Kreft Szymon – Wybrzeże Gdańsk
       5.Sulżycki Błażej – Tomita Elbląg
       7.Martewicz Mariusz – Olimpia Elbląg
      
       D2 – 33 kg chłopcy
       1.Rejman Julian – Judo Lemur
       2.Kłyszewicz Mikołaj – Truso Elbląg
       3.Kamecki Dawid – Olimpia Elbląg
       3.Jonczak Maksymilian – Nippon Olsztyn
       5.Łuszcz Oskar – Tomita Elbląg
      
       D2 – 36 kg chłopcy
       1.Wierzbicki Filip – Piast Wrzeście
       2.Ciesielski Jeremi – Olimpia Elbląg
      
       Wyniki indywidualne rocznik 2003- 2004
       D1- 26 kg dziewczęta
       1.Walczak Weronika – Gwardia Bydgoszcz
       2.Kwiatkowska Zuzanna – Gwardia Bydgoszcz
       3.Zawartko Jagoda – Judo Lemur
       3.Walendzik Julia – Judo Lemur
       5.Lewkowicz Nikola – Tomita Elbląg
       5.Kos Julia – Tomita Elbląg
       D1 – 30 kg dziewczęta
       1.Wołoszyn Monika – Tomita Elbląg
       2.Kulik Martyna – Olimpia Elbląg
       3.Kordek Kinga – Tomita Elbląg
       3. Kierska Aleksandra – Olimpia Elbląg
       D1 34 kg dziewczęta
       1.Sywanycz Marysia – Wybrzeże Gdańsk
       2.Sobocińska Dominika – Olimpia Elbląg
       3.Zawierucha Karolina – Zatoka Braniewo
       3.Giżewska Zosia – Wybrzeże Gdańsk
       5.Sobieska Agata – Nippon Olsztyn
       5.Mytych Natalia – Truso Elbląg
       D1 38 kg dziewczęta
       1.Gannon Julia – Olimpia Elbląg
       2.Owocka Katarzyna – Olimpia Elbląg
      
       D1 +38 kg dziewczęta
       1.Lietz Zosia – Tomita Elbląg
      
       D1 27 kg chłopcy
       1.Kluz Hubert – Gwardia Bydgoszcz
       2.Winiarski Dawid – Zatoka Braniewo
       3.Stańczak Olek – Judo Lemur
       3.Pieńkowski Borys – Gwardia Bydgoszcz
       5.Drozd Franciszek – Wybrzeże Gdańsk
       5.Banaś Jakub – Truso Elbląg
       7.Kozlov Walerij – Judo Kaliningrad
       7.Wiśniewski Patryk – Tomita Elbląg
       D1 30 kg chłopcy
       1.Lepianka Bartek – Judo Lemur
       2.Trąbicki Tymek – Judo Lemur
       3.Nichik Stanisława – Judo Kaliningrad
       3.Andrejew Kiryl – Judo Kaliningrad
       5.Cieślak Adam _ Truso Elbląg
       5.Lewosiuk Maksym – Wybrzeże Gdańsk
       D1 33 kg chłopcy
       1.Shevchenko Aleksandr – Judo Kaliningrad
       2.Rychcik Maciej – Judo Lemur
       3.Rejman Julian – Judo Lemur
       3.Borkowski Kacper – Olimpia Elbląg
       5.Śmigowski Andrzej – Tomita Elbląg
       5.Janik Michał – Olimpia Elbląg
       7.Giżewski Tomasz – Wybrzeże Gdańsk
       7.Sikora Franek – Olimpia Elbląg
       D1 36 kg chłopcy
       1.Teacher Petr – Judo Kaliningrad
       2.Yudin Eugenij – Judo Kaliningrad
       3.Malewicki Oskar – Tomita Elbląg
       3.Mozol Artur – Gwardia Olsztyn
       5.Kosiński Paweł – Gwardia Szczytno
       5 Kordek Fabian – Tomita Elbląg
       7.Sikut Aleksander – Tomita Elbląg
       7.Mazur Jerzy – Wybrzeże Gdańsk
       D1 39 kg chłopcy
       1.Gogloev David – Judo Kalingrad
       2.Levitskiy Maksim – Judo Kalingrad
       3.Stefański Adrian – Tomita Elbląg
       3.Surowiec Kamil – Zatoka Braniewo
       5.Madej Dominik – Tomita Elbląg
       D1 42 kg chłopcy
       1.Siwy Michał – Zatoka Braniewo
       D1 +46 kg chłopcy
       1.Choroś Kacper – Tomita Elbląg
       2.Mamot Rafał – Judo Lemur
       3.Lewko Marcel – Olimpia Elbląg
       3.Gołaszewski Paweł – Olimpia Elbląg
      
       Klasyfikacja drużynowa
       1. Judo Lemur
       2. Olimpia Elbląg
       3. Tomita Elbląg
       4. Judo Kaliningrad
       5. Gwardia Bydgoszcz
       6. Zatoka Braniewo
       7. Truso Elbląg
       8. Wybrzeże Gdańsk
       9. Gwardia Olsztyn
       10. Piast Wrzeście
       11. Nippon Olsztyn
       12. Gwardia Szczytno.
      
Darek Stanicki, UKS Tomita Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama