UWAGA!

Juniorzy z CLJ zagrają w Elblągu

 Elbląg, Juniorzy z CLJ zagrają w Elblągu
fot. arch.portel

W drugiej kolejce Centralnej Ligi Juniorów u-17 Olimpia zagra po raz pierwszy w Elblągu. To doskonała okazja na poznanie elbląskiej drużyny, która rywalizuje w jednej lidze m.in. z Legią Warszawa i ŁKS’em Łódź.

Na drodze do centralnej ligi czekały mecze barażowe ze zwycięzcą województwa podlaskiego z Talentem Białystok. Olimpia oba spotkania wygrała: 4:1 na wyjeździe i 3:1 u siebie. W pierwszej kolejce CLJ podopieczni trener Karola Przybyły zmierzyli z kolejnym klubem z Białegostoku - najbardziej znanym - Jagiellonią. Inauguracja zadowalająca, bo z terenu mistrza Polski juniorów u-17 poprzedniego sezonu, Olimpia przywiozła punkt po bezbramkowym remisie. W najbliższej kolejce los ponownie skojarzył Elbląg z Białymstokiem i Olimpia zagra MOSP.
       MOSP Białystok prowadzona jest przez trenera Piotra Szydłowskiego. Drużyna przed sezonem odbyła zgrupowanie przygotowawcze w Gołdapi, gdzie rozegrała dwa mecze sparingowe. Z miejscową Romintą (IV liga, na co dzień przeciwnik Olimpii II) przegrali 2:1, z Mazurem Ełk zremisowali 2:2. W pierwszej kolejce ligowej CLJ musieli uznać wyższość Legii Warszawa, która wygrała wyraźnie aż 5:0.
       Centralna Liga Juniorów U-17 podzielona jest na cztery makroregiony. Olimpia mierzyć będzie się w grupie A razem z zespołami z okręgów: łódzkiego, mazowieckiego, i podlaskiego. Elbląscy juniorzy mecze domowe rozgrywać będzie na stadionie przy ul. Moniuszki.
      
       Olimpia Elbląg - MOSP Białystok w CLJ U-17 w sobotę 25 sierpnia, godz. 13:00.
      

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
qba

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama