UWAGA!

Kadra Startu skompletowana (piłka ręczna)

 Elbląg, Start - Piotrcovia w lidze (fot PS).
Start - Piotrcovia w lidze (fot PS).

Piłkarki ręczne elbląskiego Startu przebywają na zgrupowaniu w Ciechanowie. Trener Andrzej Drużkowski zdecydował się na podział zawodniczek na dwie grupy z uwagi na fakt, że nie wszystkie wytrzymują obciążenia treningowe. W czwartek (6 sierpnia) Start rozegra dwa mecze kontrolne z Piotrcovią z Piotrkowa Trybunalskiego.

Solidna dawka treningowa daje się we znaki wszystkim zawodniczkom na zgrupowaniu. Młodsze wiekiem nie wytrzymują takich obciążeń, toteż szkoleniowiec, obserwując takie sygnały, zdecydował o podziale kadry na dwie grupy. Ta mniej odporna realizuje indywidualne cykle treningowe, a pozostałe trenują w osobnej grupie.
       Na zgrupowanie wyjechał prezes klubu Stanisław Tomczyński, by na miejscu ocenić stan przygotowań do sezonu. Jutro piłkarki staną przed pierwszą próbą sparingową. Do Ciechanowa dojedzie drużyna Piotrcovii z Piotrkowa Trybunalskiego, z którą elblążanki rozegrają dwa mecze kontrolne.
       Po wyjaśnionych ostatecznie zawirowaniach z kontraktami Alesii Mihdaliowej skład Startu na nowy sezon w ekstraklasie jest już skompletowany. Trener Andrzej Drużkowski do dyspozycji będzie miał następujące zawodniczki: bramkarki - Agnieszka Kordunowska (wypożyczenie z Łączpol Gdynia), Marta Miecznikowska; rozgrywające - Anna Frąckiewicz, Yevheniya Knoroz, Anna Lisowska, Monika Pełka-Fedak, Edyta Szymańska (KSS Kielce), Karolina Ścieszko, Katarzyna Tutaj, Paulina Wasak (Łączpol Gdynia); skrzydłowe - Katarzyna Cekała, Magdalena Dolegało, Justyna Stelina, Agnieszka Szlija (Sambor Tczew); obrotowe - Paulina Dajda (MKS Truso Elbląg), Edyta Grudka (Ruch Chorzów), Hanna Sądej, Katarzyna Szklarczuk.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama