UWAGA!

Kadyny Cup już w najbliższy weekend

Elbląg, Kadyny Cup już w najbliższy weekend

Po kilkuletniej przerwie powraca turniej piłki plażowej w Kadynach. W nadchodzącym turnieju weźmie udział 10 drużyn, które zostaną podzielone na dwie grupy. Turniej odbędzie się 4 i 5 sierpnia na plaży w Kadynach.

Beach soccer to najbardziej widowiskowa odmiana futbolu. Gra muzyka, piękne kobiety wokół boiska, widowiskowe parady bramkarzy, przewrotki. Tego wszystkiego możemy się spodziewać w najbliższy weekend (4 i 5 sierpnia). W turnieju zagrają: Zakład Pogrzebowy Dębica, Metrotest, Meble Ulwe, Lira, Straż Pożarna, Kadyny, Instalex Elbląg, FC Po Nalewce, El-Śrub/Gosia i Dany Meble.
       - Kontynuujemy ideę organizacji atrakcji piłkarskiej, turniej, w którym piłkarze-amatorzy będą mogli poczuć smak prawdziwych rozgrywek piłkarskich z całą otoczką, czyli losowaniem grup, relacjami foto i wideo itp. – mówią organizatorzy turnieju.
       Spotkanie organizacyjne, podczas którego drużyny poznają swoich przeciwników odbędzie się w czwartek, 2 sierpnia o godz. 17 w budynku klubowym przy Agrykola 8.
       Zapraszamy Państwa do przyjazdu na plażę w Kadynach w najbliższy weekend. Oprócz możliwości kąpieli w Zalewie Wiślanym oraz klasycznego plażowania zachęcamy do kibicowania drużynom, które wystąpią w Turnieju Piłki Nożnej Plażowej "Kadyny Cup" 2018.
      

       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama