UWAGA!

Kibice dziękują za poparcie

 Elbląg, Kibice dziękują za poparcie

Szanowni kibice, sympatycy ZKS Olimpia Elbląg oraz mieszkańcy Elbląga! Stowarzyszenie Kibiców Olimpii Elbląg jako inicjator i pomysłodawca ogólnomiejskiego projektu nr 9 w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, pragnie serdecznie podziękować za zaangażowanie w zbieranie podpisów wszystkim osobom wywodzącym się z naszego środowiska, jak i każdej pojedynczej osobie, która oddała swój jakże ważny głos na nasz projekt - pisze w stanowisku przesłanym do naszej redakcji Stowarzyszenie Kibiców Olimpii Elbląg

Po raz kolejny udowodniliśmy, że jako kibice potrafimy działać wspólnie i co równie ważne – skutecznie. Dzięki naszym staraniom na stadionie przy Agrykola 8 i w jego obrębie realizowana będzie kolejna inwestycja, związana z doprowadzeniem tego obiektu do normalnego użytkowania.

Naszym zdecydowanym działaniem chcemy dać również impuls do podjęcia przez ratusz realnych kroków w celu określenia dalszego harmonogramu prac modernizacyjnych i terminów realizacji ujętych w kalendarzu na następne lata związanych z obiektem, przy którym rozgrywa swoje mecze Olimpia. Jesteśmy największym środowiskiem kibicowskim i sportowym w Elblągu i pamiętamy o obietnicach składanych na piśmie w 2016 roku. Przypominamy - każdego roku na modernizację stadionu miała być przeznaczana kwota 2,5 mln złotych...

Stadion przy Agrykola 8 jest obecnie ostatnim obiektem sportowym w naszym mieście, na którym nie doszło całkowitej odnowy, a na taką w ponad 100-tysięcznej aglomeracji mieszkańcy i kibice w pełni zasłużyli.

Oczywiście zauważalne, pozytywne zmiany jak oświetlenie i remont budynku klubowego to duży postęp, ale zatrzymując się na tych inwestycjach trudno jest realizować bardziej ambitne cele mierzącej wyżej i posiadającej sportowe aspiracje ZKS Olimpii Elbląg.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wysiłek włożony przy zbieraniu podpisów, a także za poświęcony czas i ogromną motywację do ostatniego dnia oddawania głosów.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

Stowarzyszenie Kibiców Olimpii Elbląg

Przedstawiciel SKOE – Marcin Romańczyk

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)