UWAGA!

Kibicu weź szalik i ruszaj na mecz!

Elbląg, Tak było na meczu z Radomiakiem
Tak było na meczu z Radomiakiem (fot. archiwum PS)

W środę 29 lipcao godz. 17 dojdzie w Elblągu do ciekawie zapowiadającego się meczu pomiędzy Olimpią Elbląg a pierwszoligową Pogonią Szczecin. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski, w którym to występuje elbląska drużyna. Kibice apelują o liczne uczestnictwo w tym wydarzeniu oraz – obowiązkowe – zabranie ze sobą szalika.

Mecz już teraz wzbudza wielkie emocje. Spodziewany jest komplet widzów na stadionie przy Agrykola, a do Elbląga wybiera się 200-osobowa grupa kibiców ze Szczecina. Kibice Olimpii Elbląg, aby podkreślić wagę tego wydarzenia, przygotowują specjalną, wyjątkową oprawę, mającą uatrakcyjnić poziom widowiska.
       Oto apel, który został nadesłany do redakcji:
       „Do meczu z Pogonią Szczecin zostały już tylko jeden dzień, w klubie ruszyła przedsprzedaż biletów a ultrasi pracują nad oprawą środowego meczu. Jeszcze raz informujemy (zapewne poprzez zawirowania przed meczem z Wigrami wielu z Was o tym zapomniało), że młyn najzagorzalszych kibiców Olimpii od tego sezonu znajduje się na łuku od strony Agrykola. Na środowe spotkanie wybiera się do Elbląga liczna 200-osobowa grupa kibiców „Dumy Pomorza", dlatego też ważne jest aby nasz młyn był tego dnia bardzo liczny. Stwórzmy atmosferę jaka panowała podczas meczu w Morągu, na meczach ze Stomilem czy Radomiakiem!
       Apelujemy aby każdy kibic zabrał ze sobą szalik, jest to bardzo ważne, bo w przeciwnym wypadku planowana oprawa nie wyjdzie!
       Na mecz z Pogonią nie jest wymagane okazanie dowodu tożsamości (dowód osobisty lub legitymacja szkolna) przy zakupie biletu!”
       /kibice z grupy Ultras Olimpia Elbląg SMG`o6/
      
      
      
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama