UWAGA!

Kolejny rowerowy spacer z leśnikiem

 Elbląg, Kolejny rowerowy spacer z leśnikiem
Fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg zaprasza na kolejny „Rowerowy spacer z leśnikiem”. Spotykamy się 22 czerwca o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to nowy cykl wydarzeń, podczas których będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki leśnikom, którzy w bardzo ciekawy sposób opowiadają o otoczeniu. Odbędzie się to podczas krótkiej, do 10 kilometrów, przejażdżki rowerowej szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. Wycieczka ta czasami przerodzi się w spacer i potrwa około 2 godzin.

Podczas drugiej odsłony „Rowerowych spacerów z leśnikiem” grupa rowerzystów poznawała tajemnice Bażantarni na pięciokilometrowej trasie szlakami: niebieskim „górskim" i czerwonym. Była wówczas okazja pokonać Srebrny Potok brodem, w miejscu chwilowo nieobecnego Mostka Elewów.

Podczas trzeciego spaceru poznamy ciekawostki przyrodnicze przy szlaku żółtym i wrócimy szlakiem Green Velo na polanę z wiatami. Jest to ostatni ,,Rowerowy spacer” przed wakacjami. Z cyklem imprez tym wrócimy na koniec lata, zaplanowane są po dwa spotkania we wrześniu i październiku.

Udział imprezie jest bezpłatny. W przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana, o czym poinformujemy na stronie MOSiR.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A moim zdaniem. .. .. takie info dobrze jest umieszczać trochę wcześniej, każdy ułoży sobie inaczej czas, Organizacja bliżej weekendu przyciągnęłaby więcej zainteresowanych osób. Fajny pomysł, szkoda, że nie mogę uczestniczyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    zainteresowana ale nie mogąca(2021-06-22)
Reklama