UWAGA!

Kolejny turniej dla dzieci (piłka nożna)

Elbląg, Kolejny turniej dla dzieci (piłka nożna)
(fot. arch. PS)

Klub Sportowy Olimpia Elbląg w dniach 16-17 stycznia br. w hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej organizuje IV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Elbląga. W dwudniowej imprezie zagra 12 zespołów z Polski, Litwy i Ukrainy w roczniku ’97.

– Turniej rozpocznie się w sobotę 16 stycznia o godz. 8, a o godz. 10.30 uroczystego otwarcia zawodów dokonają przedstawiciele władz miejskich Elbląga – mówi Reneta Sadowska, wiceprezes Sekcji Piłki Nożnej KS Olimpia ds. młodzieży. – Nasi włodarze miejscy nie będą jedynie biernie przyglądali się sportowej rywalizacji młodych adeptów piłkarstwa, bo wieczorem o godz. 19 rozegrane będzie towarzyskie spotkanie pomiędzy samorządowcami miast partnerskich – Tarnopola (Ukraina) i Elbląga – zakończyła Sadowska.
       W niedzielę 17 stycznia ponownie od godz. 8 toczyć się będzie turniejowa rywalizacja, rozegranie finału zaplanowano na godz. 14:45. Tuż przed finałem mecz pokazowy rozegra drużyna kobieca ELWO Etna Elbląg.
       Wstęp na turniej wolny, a wszyscy uczestnicy i organizatorzy zapraszają kibiców do przyjścia na halę i gorącego dopingu.
      
      
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama