UWAGA!

Kontuzja pokrzyżowała plany startowe (lekka atletyka)

Elbląg, Marcin Glaubert na skoczni w Spale podczas Halowych MP.
Marcin Glaubert na skoczni w Spale podczas Halowych MP.

Byłem jedynym lekkoatletą z MKS Truso, którego zgłoszono do startu w 85. Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Seniorów - mówi Marcin Glaubert, elbląski skoczek wzwyż. - Niestety, w okresie przygotowawczym skręciłem staw skokowy i nie mogłem uczestniczyć w najważniejszej imprezie lekkoatletycznej w kraju.

- Przyznam, że chciałem wraz z moim trenerem Robertem Kołodziejczykiem poprawić tegoroczne wyniki, jakie osiągałem na zawodach - mówi Marcin Glaubert. - Na Halowych Mistrzostwach Polski w Spale zdobyłem brązowy medal wynikiem 213 cm, w czerwcu na 55. Międzynarodowym Memoriale Janusza Kusocińskiego byłem ósmy z wynikiem 210 cm, ale już wtedy rozpocząłem mocne treningi przed mistrzostwami, podczas startu brakowało mi świeżości. No i stało się, skręcenie stawu skokowego z dodatkowymi powikłaniami spowodowało, że na trzy tygodnie zostałem unieruchomiony, bo noga była w gipsie. Obecnie przechodzę rehabilitację i powoli wznawiam lekkie treningi w wolnym od pracy czasie. Mam nadzieję, że być może we wrześniu wystartuję w zawodach. Co do mojej sportowej przyszłości, to nic się nie zmieni. Skończyłem Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, mieszkam w Elblągu i nadal będę reprezentował barwy MKS Truso - zapewnia Marcin Glaubert.
       Dodajmy, że kontuzja lekkoatlety nie miała wpływu na jego ważną decyzję życiową, bo… zmienił stan cywilny. Młodej parze życzymy złotych godów!
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama