UWAGA!

Korespondencyjne Mistrzostwa Brydża Sportowego

 Elbląg, Korespondencyjne Mistrzostwa Brydża Sportowego
Fot. Michał Skroboszewski (archiwum portEl)

W miniony poniedziałek (11 kwietnia), w kawiarnii „U Aktorów" w Elblągu, odbył się czwarty turniej par na maxy z cyklu Korespondencyjnych Mistrzostw Polski. W zawodach wzięło udział 22 zawodników z Elbląga i regionu Warmii.

Zawody były niezwykle emocjonujące i zacięte aż do ostatniej rundy a liderzy zmieniali się jak w kalejdoskopie. Na pierwszym miejscu, ex aeguo, znalazły się duety Bogusław Gierulski - Ryszard Pilcha z wynikiem 63,75% - Zbigniew Bando oraz Zbigniew Listewnik z wynikiem 63,75%. Ostatni na podium był Marek Lichocki z Januszem Tchórzewskim z wynikiem 58,11%. W kategorii par mikstowych zwyciężyła para Regina Wołek - Stanisław Stepnowski. Kolejne miejsca zajęły duety: Iwona Smilgin - Jerzy Kwoczek oraz Anna Dworakowska - Marek Czapliński. W finale startowało 11 duetów.

Po zakończeniu turnieju wyniki przesłane zostały drogą elektroniczną do siedziby Polskiego Związku Brydża Sportowego. Komisja Centralna dokona podsumowania wyników z wszystkich Regionów Polski i opracuje ogólnopolski ranking, na którym nie zabraknie uczestników elbląskiego turnieju.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama