UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kurs dla instruktorów tańca sportowego

 
Elbląg, Kurs dla instruktorów tańca sportowego
fot. nadesłane

W najbliższą sobotę w CSE Światowi rozpoczyna się kurs dla tych, którzy nie tylko potrafią tańczyć, ale również chcą podzielić się swoimi umiejętnościami z innymi.

Od 16 czerwca do 1 lipca w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbywać się będzie kurs instruktorów sportu w tańcu sportowym, zorganizowany przez Federację Tańca Sportowego przy współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu z Gdańska.
       Uczestnikami kursu są osoby pełnoletnie, posiadające przynajmniej klasę B w jednym stylu. Są to tancerze, którzy zakończyli swoje kariery taneczne oraz tacy, którzy nadal je kontynuują.
       - W tym roku mamy dużą grupę chętnych - mówią organizatorzy kursu. - Na kurs przyjechało 38 osób z całej Polski, m.in. z: Płońska, Bydgoszczy, Olecka, Trójmiasta, Warszawy, Rudy Śląskiej, Białegostoku, Wrocławia, Kędzierzyna Koźle czy Szczecinka.
       W trakcie kursu uczestników czeka wiele godzin treningu tanecznego. Poza zajęciami praktycznymi, odbędą się zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców AWFiS z Gdańska. Podczas wykładów przyszli instruktorzy będą poznawali strukturę organizacyjną polskiego sportu i tańca sportowego, teorię treningu sportowego oraz podstawy żywienia sportowca. Odbędą się także zajęcia z zakresu antropomotoryki, biomechaniki, psychologii, anatomii, medycyny sportu, fizjologii itp.
       Kurs jest pierwszym stopniem zawodowym dla przyszłych instruktorów tańca, po zakończeniu każdy z uczestników otrzyma legitymację instruktora sportu.
      
Zyta Wrzos, Centrum Tańca „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama