UWAGA!

Kurs sędziowski w styczniu (piłka nożna)

2012-12-18
Aktualizowany 2013-01-15 09:37

Kolegium Sędziów W-MZPN ośrodek szkoleniowy Elbląg zaprasza wszystkich chętnych na kurs sędziowski, którego ukończenie daje możliwość sędziowania meczów piłkarskich. Kurs rozpoczyna się w 21 stycznia i zakończy egzaminem 1 lutego.

W kursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 17 lat, mają minimum średnie wykształcenie, względnie uczęszczają do szkoły, w której nauka kończy się maturą. Chętni kursanci muszą odznaczać się dobrym zdrowiem, kondycją, sprawnością fizyczną i podstawową wiedzą na temat przepisów gry w piłkę nożną.
       Wszyscy, którzy pomyślnie ukończą kurs zostaną członkami Polskiego Kolegium Sędziów, a także zdobędą uprawnienia do sędziowania meczów piłkarskich na Warmii i Mazurach w roli tzw. sędziego próbnego już od rundy wiosennej sezonu 2012/13.
      
       Wymagane dokumenty, koszt kursu
       Kandydaci na sędziów muszą dostarczyć wypełnioną ankietę kandydata (http://kselbląg.pl/ do pobrania na stronie kolegium sędziów), zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do czynnego sędziowania, oświadczenie o niekaralności, dokument potwierdzający poziom wykształcenie (skan, kserokopia). Kandydaci niepełnoletni muszą dodatkowo przedstawić zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie.
      
       Termin składania wniosków upływa 19 stycznia 2013 roku, a należy wymagane dokumenty należy dostarczyć na pierwsze spotkanie lub wysłać drogą mailową ozpn.elblag@wp.pl
       Koszt całego kursu to 120 zł, a organizator zapewnia kursantom aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną i pozostałe materiały szkoleniowe.
       Więcej informacji można uzyskać tel. 509 135 396 lub drogą mailową ozpn.elblag@wp.pl
      
Janusz Bogdanowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama