UWAGA!

Lambada Cup 2014: zgłoś swoją drużynę!

 
Elbląg, Lambada Cup 2014: zgłoś swoją drużynę!

Skompletuj skład, zbierz drużynę, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną ze sportową rywalizacją. Rozgrywki odbędą się w dniach 20-21 czerwca na jednym z Orlików.

Lambada Cup to największy amatorski turniej piłki nożnej w Elblągu! Ambasadorem zawodów został znany elbląskim kibicom Bartosz Białkowski, wychowanek Olimpii Elbląg. Białkowski był kapitanem reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata U-20 w Kanadzie, w polskiej ekstraklasie bronił w Górniku Zabrze, potem przeniósł się do angielskiego Southampton, później grał w Ipswich i Barnsley, obecnie reprezentuje barwy Notts County. Turniej ma promować sport amatorski w Elblągu.
       - Zespołów amatorskich w Elblągu nie brakuje. Chcemy stworzyć turniej, w którym piłkarze-amatorzy będą mogli poczuć smak prawdziwych rozgrywek piłkarskich z całą otoczką, czyli losowaniem grup i par ćwierćfinałowych, galą podsumowującą zawody, relacjami foto i wideo itp. – mówi Jakub Czyżak, organizator turnieju. - Mamy wielu sponsorów, więc będziemy mogli nagrodzić każdą z drużyn. Przyznamy również sporo ciekawych nagród indywidualnych. Jest o co grać – dodaje Jakub Czyżak. Turniej organizuje amatorski zespół piłkarski Lambada Elbląg wspólnie z panem Krzysztofem Wojterskim, animatorem Orlika przy SP 14 przy ul. Mielczarskiego 45 w Elblągu.
       Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 czerwca (wpisowe 300 zł). Ilość drużyn ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt pod nr telefonu: 508 189 479 i 503 017 575 albo mailem: l-clambada@wp.pl
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama