[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lato pod znakiem brydża

 
Elbląg, Lato pod znakiem brydża
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Elbląskiej Akademii Brydża na Starym Mieście w Elblągu odbył się kolejny otwarty turniej brydżowy z cyklu Letniego Gand Prix Elbląga 2019. Udział w nim wzięli brydżystki i brydżyści z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Nowakowa i starostwa elbląskiego.

Gościem honorowym był nestor Bogusław Tadrowski, wielokrotny reprezentant nauczycieli w turniejach brydżowych, pasjonat brydża sportowego, który grał w parze z Tadeuszem Mielko, prezesem Zarządu Weteranów elbląskiego brydża. Na starcie w kierunku podium po najwyższe laury wystartowało 20 brydżystów. Rywalizację od początku do końca imprezy zdominowali utytołowani brydżyści Bogusław Gierulski (Elbląg) i Ryszard Pichla (Braniewo) w imponującym stylu z wynikiem 70,37 % . Kolejne miejsca na podium zajęli: Jerzy Ratkowski i Jerzy Sukow (Elbląg) - 65,74 % oraz Mieczysław Sokołowski (Elbląg) - Andrzej Skoczylas (Braniewo) - 50,93 %. Zaś w konkurencji par mikstowych zwyciężył duet Rena Bieda - Jacek Górski (Elbląg) wyprzedzając Reginę Wołek - Marka Czaplińskiego (Elbląg).Gratulacje dla zwycięzców na podium. - Zajęliśmy miejsce tuż za podium, ale ono też nas cieszy - mówi Bogusław Tadrowski. - Przez lata owocnej kariery sportowej brydż nauczył mnie pokory, cierpliwoci, ale przede wszystkim niepoddawania się podczas rywalizacji przy zielonych brydżowych stolikach. Jeśli zdrowie i czas pozwli, chętnie wezmę udział w kolejnej imprezie promującej Elbląg w regionie Warmii i Mazur. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnym mityngu brydżowym par z cyklu Letnie Grand Prix Elbląga 2019, który odbędzie sie w poniedziałek, 29 lipca o godz. 17 w hotelu Arbiter, pl. Słowiański 2 w Elblągu. Zapraszamy.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama