UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lawina siatkarskich sukcesów pędzi dalej…

 
Elbląg, Lawina siatkarskich sukcesów pędzi dalej…

Współpraca Szkoły Podstawowej nr 19 i Integracyjnego Klubu Sportowego Atak nabiera coraz większego rozpędu. Wspólne szkolenie daje niesamowite rezultaty zarówno w rozgrywkach szkolnych - awanse do turniejów wojewódzkich dziewcząt i chłopców - jak i klubowych.

Zmagania dzieci o puchar Kinder + Sport zakończyły się III Eliminacyjnym Turniejem w Lidzbarku Welskim. Teraz czeka nas już wisienka na torcie w postaci Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 31 maja na hali Centrum Sportowo – Biznesowego. Tam wystąpi po osiem najlepszych zespołów w kategorii „4” , „3” , „2” dziewcząt i chłopców. Nie może zabraknąć na nim naszych zawodników. W kategorii „dwójek” chłopców awans uzyskały aż trzy zespoły Patecki/Dobosz/Rożankowski , Woźny/Woźnicki/Kaczmarzyk oraz Aletorowicz/Chochel. Dziewczęta nie mogły być gorsze od chłopców i w finale w tej samej kategorii zameldowała się jedna para Łukaczyk/ Szaruga. Idąc dalej w kategorii „trójek” chłopców zobaczymy w Elblągu zespół SP 19 IKS Atak: Decyk/Gąsiorowski/Sikora/Muszyński. Skoro udało się awansować młodszym adeptom starsi nie mogli pozostać dłużni i również w kategorii „czwórek” młodzi elblążanie zaprezentują swoje umiejętności w składzie : Góralczyk/Plak/Kozubowski/Banach.
       Tak dużo naszych siatkarzy i siatkarek dawno nie zakwalifikowało się do finałów wojewódzkich. Ogromna praca którą wkładają dzieci na treningach a przy okazji świetna zabawa procentują i pierwsze duże sukcesy coraz częściej zapisują na swoje konto.
       Nie wolno zapomnieć również o ostatnim turnieju. Lidzbark okazał się dla naszych młodych siatkarzy wyjątkowo przyjazny. Dominacja naszych zawodników nie podlegała wątpliwość.
       W finałach dwójek chłopców zagrały między sobą zespoły SP 19 IKS Atak 1 Patecki/Dobosz/Rożankowski z SP 19 IKS Atak 3 Woźny/Woźnicki/Kaczmarzyk. Dziewczęta Łukaczyk/Szaruga po emocjonującym pojedynku zajęły drugą lokatę a Trójeczka chłopaków (Decyk/Gąsiorowski/Sikora/Muszyński) przeszła przez turniej jak burza odnosząc komplet zwycięstw. Inne pary również punktowały zajmując miejsca w przedziale 5-8. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy brali udział w zawodach gdyż do Lidzbarka pojechał 55- osobowy autokar dzieci !!!
       Zapraszamy wszystkich bez wyjątku 31 maja do kibicowania przyszłym reprezentantkom i reprezentantom Polski ! Świetne widowisko gwarantowane!
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama