UWAGA!

LKS Mlexer zmienia nazwę

W dniu 26  (środa) w siedzibie klubu LKS Mlexer Elbląg odbyła się konferencja prasowa, na której poruszonych zostało kilka istotnych spraw dotyczących działalności klubu, w tym zmiany nazwy a także naboru i szkolenia dzieci oraz młodzieży.

Zarząd reprezentowali: prezes Rafał Siwko, trener Ryszard Grzelak, z-ca prezesa Grzegorz Bojanowski, rzecznik klubu Mirosław Kozłowski.
       Trener przedstawił skład drużyny, która będzie walczyć o mistrzostwo II ligi, wzmocnionej o zawodnika Łukasza Kapronia, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy MKS Kwidzyn w I lidze.
       Pierwszy mecz drużyna rozegra na wyjeździe 7 października z drużyną UKS Victoria Płock, natomiast 14 października będzie podejmować drużynę MKS Pogoń Siedlce.
       Omówiono przygotowania do turnieju o Puchar Prezydenta miasta Elbląga, który zostanie rozegrany 20 października (sobota) w hali przy ulicy Kościuszki.
       Prezes klubu Rafał Siwko podkreślił również wagę naboru i szkolenia dzieci oraz młodzieży.
      
       Na konferencji Zarząd Klubu oficjalnie poinformował, że z dniem 26 września zgodnie z podjętą Uchwałą Walnego Zebrania Członków Klubu obecna nazwa klubu: LKS Mlexer zostaje zmieniona na Elbląski Klub Sportowy Mlexer.
      
Elbląski Klub Sportowy Mlexer
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama