UWAGA!

Łuk zamknięty

 
Elbląg, Łuk zamknięty
fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl

Wszystkie osoby, które w przedsprzedaży kupiły bilety lub karnety na mecze Olimpii Elbląg na trybunę łuk, mecz Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard obejrzą z Trybuny A.

Zmiana ta wynika z faktu, że inwestor realizujący zadanie budowy oświetlenia przy Agrykola 8 przygotował już maszty do pionizacji, ale przed pierwszym meczem przy Agrykola 8 nie zdążył ich postawić. Maszty przygotowane do stawiania - leżą tuż przy trybunie łuk.
       Klub ze względu na komfort oglądania meczu wszystkie osoby z trybuny łuk zaprasza do zajmowania miejsc na trybunie A. Łuk na spotkanie Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard zostaje zamknięty. Ceny biletów w dniu meczu pozostają bez zmian. 15 zł kosztuje bilet na trybunę A, 50 zł na trybunę VIP.
       Przypominamy także, że w sobotę 28 lipca można także kupować bilety i karnety na mecze Olimpii. Sprzedaż prowadzona będzie w salonie nc+ w Centrum Handlowym Ogrody w godz. 13 do 21.
       Karnet to wiele korzyści: wejściówki kosztują mniej, można ominąć kolejki oraz karnet upoważnia do kupowania koszulek klubowych w promocyjnych cenach.
       Mecz Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard 29 lipca o godz. 18.
      
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama