UWAGA!

Maraton Zumby – po raz pierwszy w Elblągu

 
Maraton Zumby – po raz pierwszy w Elblągu

20 stycznia w Elblągu odbędzie się maraton Zumby. Zumba to fuzja tańca i fitnessu - inspirowana latynoamerykańskimi rytmami poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Do Zumby wykorzystuje się rytmy takie jak: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba itp.
       W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.
      
       – Zumba jest znana w całej Polsce już od kilku lat, a od zeszłego roku została wprowadzona także w elbląskich klubach fitness i szkołach tańca. Cieszy się ogromnym powodzeniem, dlatego też postanowiliśmy zorganizować pierwszy w Elblągu Maraton Zumby – mówi Ewa Kalka ze Szkoły Tańca Broadway w Elblągu. Maratony Zumby trwają trzy godziny (oczywiście z przerwami) i prowadzone są przez kilku instruktorów na zmianę. Nasz Pierwszy Elbląski Maraton Zumby poprowadzi pięciu instruktorów z Trójmiasta, Warszawy i oczywiście Elbląga – są to osoby pełne entuzjazmu i ciekawych pomysłów. Dlatego możecie być pewni, że nie będziecie się nudzić.
      
       20 stycznia 2013 r. w godz.16 – 19.
       Hala CSB przy ul. Grunwaldzkiej
       Organizatorzy: Szkoła Tańca Broadway oraz Centrum Sportowo Biznesowe w Elblągu
       Wejściówki już od 30 zł do nabycia w Szkole Tańca Broadway, w biurze CSB oraz przez Internet. Szczegóły na www.taniec.elblag.pl.
      
       Tym, którzy nie wiedzą czym jest Zumba – polecamy linki:
       http://www.youtube.com/watch?v=g_2X59Cycrc
       http://www.youtube.com/watch?v=1twCqA8DFZs
       http://www.youtube.com/watch?v=cZxU4eWG4dk

       Patronat medialny nad maratonem objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
      

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • pierwszy maraton zumby już był zorganizowany przez klub calpyso w elblągu 20.10.2012 o godz. 16-ej - zakończył się po 19-ej.
 • Jeszcze jedno i był za darmo!!!!
 • Katarzyna sama sobie poradziła, nie musiała mieć zmienników. .. .
 • Maraton zorganizowany przez Calypso był super i nic nie kosztował. Pozdrowienia dla p. Kasi!!!
 • Hm. Coz jak sami wiecie - jaki Organizator - taki Maraton. A jak szkola tancowania cienka - to i tacy prowadzacy. Zebym ja jeszcze placic musiala za to ze sie seksownie spoce, No nie do pomyslenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zuzia ponczoszaka(2012-12-28)
 • chyba nie chodzi o to, czy sobie instruktor poradzi czy nie (to jest oczywiste, że tak). Chodzi o to by nie było monotonnie i taka jest różnica mój drogi/droga znawczyni, żeby zobaczyć jak robią to inni instruktorzy, żeby było ciekawiej. .. .może w tę stronę skieruj swoje myślenie. Myślę, że P. Kasia akurat jest ostatnią osobą, która w taki sposób jak robisz to TY chciałaby rywalizować z innymi instruktorami. Mimo wszystko jest to światek ludzi pozytywnie do siebie nastawionych, nikt o nikim nie wypowiada się w kategoriach kto jest lepszy ponieważ każdy jest INNY i nie należy tego porównywać. .. .GOGA
 • Bardzo ładnie powiedziane; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szymstyle(2012-12-28)
 • Do Zuzi. .. nie to autor miał na myśli. .. Oczywiście jest to ciekawy pomysł, jeśli prowadzi maraton kilka osób. .. .Zirytował mnie raczej fakt, że ktoś przypisuje sobie pierwszeństwo. Ot tyle. .. Pozdrawiam. ..
 • Dokładnie, jeśliby szukać pierwszego, który zrobił maraton Zumby to z pewnością można byłoby się zaszukać. .. Z całym szacunkiem do Calypso ale nie można mówić o darmowym maratonie, ponieważ płacisz za to wykupując karnet, więc co najwyżej możesz to potraktować jako bonus od fantastycznej p. Kasi nic więcej, za darmo to Ty tego nie dostałaś. .. .ale widzę, że jesteś "tym najcenniejszym" klientem skoro w to wierzysz hehe. Pozdrawiam i Ciebie i p. Kasię i drużynę Calypso. GOGA