UWAGA!

Marzenie każdego narciarza!

2012-12-15
07:00
 
Marzenie każdego narciarza!

Doskonale skrojony sztruksik (tu wcale nie chodzi o przemysł odzieżowy!) to marzenie każdego narciarza...Taki widok (jak na zdjęciu) przyspiesza bicie serc miłośnikom białego szaleństwa.

- Idealnie wyratrakowane trasy, hotel przy nartostradzie, świetne jedzenie i doświadczeni instruktorzy - to nasz pomysł na ferie zimowe dla młodzieży - mówi Marcin Trudnowski, pedagog, instruktor narciarstwa, organizator obozu sportów zimowych w austriackich Alpach.
      
       Po raz kolejny zapraszamy młodzież do austriackiej Karyntii (Gerlitzen), do położonego na 1550 m n.p.m. hotelu na obóz narciarsko - snowboardowy. W programie wyjazdu, oprócz efektywnego i urozmaiconego szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów, proponujemy bogaty wybór wieczornych animacji, dyskotkę, kino. Sukces zeszłorocznej imprezy, entuzjastycznie przyjętej przez uczestników skłonił nas do rozwijania pomysłu organizacji obozów szkoleniowych w Alpach.
      
       Oprócz typowego szkolenia, planujemy dla chętnych dodatkowe warsztaty jazdy pozatrasowej w głębokim puchu oraz elementy freestyle - w warunkach zapewniających maksimum bezpieczeństwa.
      
       Taka przygoda to niezapomniany prezent pod choinkę dla nastolatka!
      
       Zapisy i dodatkowe informacje prowadzimy pod adresem: biuro@grupawodna.pl.
      
       Szczegóły wyjazdu znajdą Państwo tu - kliknij.
      
       Zapraszamy!
      
Niezawodna Grupa Wodna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej