UWAGA!

Maszeruj z Włóczy-Kijami

 Elbląg, Maszeruj z Włóczy-Kijami
fot. nadesłana

Klub Sportowy „Elbląskie Włóczy-Kije” od czerwca do grudnia realizuje program skierowany do mieszkańców Elbląga i okolic "Nordic Walking to sport dla wszystkich". Warsztaty odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, natomiast treningi i marsze w środy, soboty i niedziele. Najbliższe zajęcia prawidłowej nauki chodzenia z kijkami nordic walking odbędą się w niedzielę, 5 sierpnia o godz. 8 w Bażantarni.

Uczestnicy programu spotykają się na parkingu przy Muszli Koncertowej w Bażantarni w środę, sobotę, niedzielę o godz. 8 (czerwiec - sierpień), od 1 września o godz. 9.
       W ramach tego zadania klub promuje zdrowy styl życia, popularyzuje tę formę ruchu poprzez udział członków klubu i sympatyków nordic walking w marszach, rajdach a także we współzawodnictwie sportowym na terenie kraju. Członkowie Klubu oraz sympatycy będą uczestniczyć w wybranych zawodach wyjazdowych ogólnopolskich oraz regionalnych. Najbliższy wyjazd na Puchar Polski w Osielsku odbędzie się 4 sierpnia.
      
Urszula Wolna, prezes klubu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • " Najbliższe zajęcia prawidłowej nauki chodzenia z kijkami nordic walking odbędą się w niedzielę, 5 sierpnia o godz. 8 w Bażantarni. " Niestety nie wszyscy są w stanie po ciężkim tygodniu pracy wstać i uruchomić się w niedzielę aby uczestniczyć w zajęciach. Nawet tramwaje nie pasują !!! Czytaj musisz wstać w niedzielę o 6,oporządzić się i dotrzeć na miejsce coby wyrobić się na naukę machania kijkami. Dodam że to jest moje osobiste zdanie które odstręcza mnie od dawna od dołączenia do tej pseudo sportowej sekty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    sceptyk(2018-08-04)
Reklama