UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co ty piszesz. Jaka nasza druzyna?To jest prywatny folwark. Który gra, a raczej pogrywa dla reklamowania własnej firmy stolarskiej. Majac w nazwie miasto Elbląg. Wójcik powinien miastu płacic kaske na rozwój sportu dla dzieci.
  • I co z tego,że prywatny folwark? To chyba dobrze, że prywatna osoba kładzie pieniądze na drużynę, która w normalnym mieście byłaby utrzymywana w 60-70 % przez miasto.Za chwilę będziesz miał wystawę gołębi albo kotów rasowych, zamiast sportu dla którego taka hala powstała. A sorki jeszcze jest start, który najprawdopodobniej już w przyszłym sezonie zmieni status klubu na S.A. i... Nagle znajdą się pieniądze od miasta hurrrraaa albo kurek zostanie zakręcony, gdyż nie spełni jakichś tam warunków. Ale co tam płakać i stękać "prywatny folwark" żenujące to tylko w elblążkowie jest możliwe. Za chwilę będą komentarze typu: wolę oglądać wystawy gołębi niż te stolarzyny. Dno i metr mułu. Banda malkontentów, ile można w kółko marudzić, że tylko olimpia, tylko start. W Elblągu powinno być miejsce dla wszystkich i wszyscy powinni być traktowani uczciwie (patrz dotacje i pomoc od miasta).
  • Niektórym jak przelewa się uszami. A KRAM START co niby co ? Jak wykładasz kasę to jesteś w nazwie myślicielu. Wójcik zmontował sobie drużynę dwa sezony temu bo nie rozumiem Twojego toku rozumowania ? Przed MEBLE WÓJCIK męska ręczna nie funkcjonowała w tym naszym smutnym mieście ?
  • W jakiej nazwie jest nazwa fabryki Meble Wójcik, bo chyba coś mi umknęło? Bo Kram jest w nazwie klubu Kram START Elbląg, proste i oczywiste, a jak to wygląda u telefonistów?
  • @hd - Tak umknęło Ci jak zawsze to prostym językiem jak dla ułomnego - KS Meble Wojcik. Jakby KRAM miał w KRS, KRAM KUBASY S. A. dopiero byłoby śmiesznie w nazwie EKS.
  • No to już wiemy, że drużyna zakładowa telefonistów jest klubem sportowym, a nie na przykład abstynentów. A teraz nazwę tego Klubu Sportowego poproszę.
Reklama