UWAGA!

Medale elblążan w Pucharze Polski (kick-boxing)

Przełożony z powodu żałoby narodowej Puchar Polski w kick-boxingu doszedł do skutku w miniony weekend. Turniej odbył się w Węgrowie, a uczestniczyli w nim z powodzeniem reprezentanci Elbląskiego Klubu Karate prowadzeni przez trenera Piotra Lichocińskiego.

Elbląscy kickbokserzy, startujący w Polish Open Seniorów w formule semi contact z udziałem 79 zawodniczek i zawodników z 22 klubów zdobyli 5 medali. Srebrny krążek wywalczył Adrian Durma (69 kg), a brązowe Patryk Hospodar i Mateusz Laskowski (obaj 57 kg), Marek Kaźmierczak (63 kg) i Artur Zieliński (89 kg).
       Do rywalizacji w Polish Open Seniorów w formule light contact stanęło 107 zawodniczek i zawodników z 43 klubów. W tak licznej rywalizacji zawodnicy Elbląskiego Klubu Karate wywalczyli dwa medale: srebrny Adrian Durma (69 kg) i brązowy Patryk Hospodar (57 kg).
       Ciekawostką jest informacja, że Żaneta Cieśla znana z bokserskich umiejętności w elbląskim UKS „Kontra”, także stanęła do walki o medale w formule light contact i w kategorii wagowej 55 kg wywalczyła brąz dla KS „Polonia” Pasłęk.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A gdzie informacja o kolejnej zawodniczce. W tych zawodach startowała także Sandra Kruk. Jak zwykle podajecie nie pełne informacje!
Reklama