Medale i rekordy życiowe (short track)

W mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych znakomitą dyspozycję wykazali elblążanie z klubu Orzeł. Na krótkim torze w Toruniu łyżwiarze zdobyli 11 medali i ustanowili 17 rekordów życiowych.

Trener sekcji short tracka w elbląskim klubie Ireneusz Borowiecki ma powody do zadowolenia. Jego podopieczni zaznaczyli swoją obecność zdobytymi medalami w każdej kategorii wiekowej. Wśród juniorów E Rafał Adamkowski wywalczył złote medale na 500 m, 333 m i w wieloboju, srebrny na dystansie 222 m. Na trzecich miejscach na 800 m, 500 m i w wieloboju w kategorii juniorek D mistrzostwa ukończyła Natalia Kłosińska. Natomiast Sebastian Kłosiński w kategorii juniorów C był drugi na 500 m, trzeci na 800 m i w wieloboju. Sztafeta elbląskiego Orła startując w składzie Sebastian Kłosiński, Radomir Janta i Adrian Jasiński zdobyła brązowy medal na 2000 m.