UWAGA!

Medale na mistrzostwach i pucharze (kick boxing)

Mamy powody do zadowolenia - mówi Tadeusz Nieczuja Ostrowski, prezes Elbląskiego Klubu Karate. - Po dobrych występach naszych karateków jeszcze lepiej na zawodach rangi mistrzowskiej zaprezentowali się kickbokserzy, którzy na mistrzostwach kraju i w Pucharze Polski wywalczyli medale w kategorii seniorów i juniorów.

W Łochowie na Mazowszu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w formule semi contact. Z czwórki elblążan troje zdobyło medale: srebrny w wadze +94 kg Krystian Matyszczyk, a brązowe Adrian Durma w kat. 69 kg i Krzysztof Zdancewicz w kat. 89 kg. Kickbokserów do startu w mistrzostwach przygotował trener Piotr Lichociński.
     W rozgrywanym równocześnie Pucharze Polski w formule light contact i semi contact walczyli juniorzy EKK przygotowani przez trenera Krzysztofa Zdancewicza. Bardzo dobrze spisał się startujący w wadze 89 kg Adam Chrzanowski, który zdobył złoty medal w formule semi i brąz w light contact. Brązowy medal wywalczył także w semi contact Damian Szafran startujący w 79 kg.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama