UWAGA!

Medale z Lubina (wrotkarstwo)

Podczas wrotkarskich Mistrzostw Polski w Lubinie rozgrywanych na torze i na ulicy we wszystkich kategoriach wiekowych, reprezentanci Warmii i Mazur zdobyli 34 medale. Okręg warmińsko-mazurski reprezentowały kluby: LUKS Art Print z Olsztyna oraz elbląskie: Viking, Orzeł i Lider.

W ocenie trenera kadry narodowej wrotkarzy, elbląskiego szkoleniowca Ryszarda Białkowskiego były to udane mistrzostwa. Startowała w nich cała krajowa czołówka wrotkarzy i młody narybek tej dyscypliny sportu. Widoczny jest postęp w umiejętnościach i technice jazdy wrotkarzy.
     Niebawem wyłoniona zostanie kadra na lipcowe Mistrzostwa Europy Juniorów we Włoszech. Z Warmii i Mazur dobre przygotowanie do sezonu wykazali Rafał Wegen z Olsztyna, Katarzyna Szewczuk, Łukasz Mazurek, Sylwester Angowski i Daniel Mazurek z Vikinga oraz Ewelina Przeworska, Marta Wróbel i Sebastian Kłosiński z Orła. Medalowy dorobek wrotkarzy z Warmii i Mazur okazał się największy ze wszystkich krajowych okręgów. W efekcie okręg warmińsko-mazurski zajął pierwsze miejsce w łącznej klasyfikacji mistrzostw.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama